Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Haziran 2018

Hiçbir oyuncak anne baba ilgisinin yerini tutamaz ile ilgili kompozisyon

Hiçbir oyuncak anne baba ilgisinin yerini tutamaz, Hiçbir oyuncak anne baba ilgisinin yerini tutamaz ile ilgili yazı konularında sizler için bir yazı hazırladık.

Oyuncaklar çocukların eğitimlerinde olmazsa olmaz bir yere sahiptirler. Oyuncaklar çocukların kişisel gelişimlerini tamamlamasında önemli rol oynamaktadırlar.

Çocuklar , oyuncaklarıyla zaman geçirmek için oynarlar. Ancak şu akıldan çıkarılmamalıdır ki hiçbir oyuncak çocuklara anne baba tarafından gösterilen ilginin yerine tutmaz. Çocuklar da bu durumun mutlaka farkında olmalıdırlar. Anne ve baba tarafından ilgi gösterilip gösterilmediğini , yeni doğmuş bebek dahi hissedebilir. Yanında anne ve babası olan bebekler uyurken bile daha huzurludur.

Bazı çocukların yersiz hırçın davranışlarının sebebi ise budur. Buradaki mesaj çocuk tarafından ailesine verilmektedir. İlgi görmek istemektedir. O an ailesinden duymak istedikleri ve fiziksel sevgi görme isteği vardır.

Onun için çocuğun yaşı ne olursa olsun, asla anne ve baba sevgisinden mahrum bırakılmamalıdır. Her zaman ailesi tarafından sevildiğini hissetmelidir.

 

Hiçbir oyuncak anne baba ilgisinin yerini tutamaz ile ilgili kompozisyon ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz