Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Temmuz 2021

Haylaz Yolculuk Tatlı Dil Mücadele Arkadaş Hedef Başarı Çalışmak Kelimeleri ile İlgili Hikaye

Aşağıda haylaz yolculuk tatlı dil mücadele arkadaş hedef başarı çalışmak kelimeleri ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Benim çok haylaz bir arkadaşım var. Hiçbir zaman yerinde duramaz. Sürekli olarak hareket halindedir. Okul saatinde sınıfta ders sırasında bile sıraların arasında gezer. Öğretmenler de ona kızarak yerine geçmesini söyler. Bazı öğretmenler de onu öylece kabul eder.

Öğretmenlerin tatlı dil sahibi olması öğrencilerin belki de daha da şımarmasına neden olur. Okulda birlikteyken sürekli olarak bir şeyler yaparız. teneffüslerde spor olsun diye futbol maçı da oynarız. Bitmek bilmeyen enerjisi hepimiz için sanki örnek olur. Arkadaş dediğin böyle enerjik olmalıdır.

Okul hayatı bir yolculuk şeklindedir. Bu nedenle beraber olduğunu arkadaşlar çok önemlidir. Böyle enerjik arkadaşlar başarı kazanmanızda ve hedef belirleyip çok çalışmanızda, mücadele etmenizde size yardımcı olabilir. Kendi hareketli, pratik ve atik bir çocuk olarak bitmeyen neşeye de sahiptir. Onunla ders çalışmak da çok zevkli oluyor.

Bir gün evimizin bahçesinde çapa yapmaya başladık. O da bize yardım etti. İşimizi hemen bitirdik. Tabi bu onun çok hızlı hareket ederek bizden önde gitmesiyle oldu. Zeki, çalışkan, çevik, yardımsever bir insan olması hem okulda hem normal hayatta onu sevilen biri yapmıştı.

Haylaz Yolculuk Tatlı Dil Mücadele Arkadaş Hedef Başarı Çalışmak Kelimeleri ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Asuman dedi ki:

    elinize sağlık 100 aldım, Haylaz Yolculuk Tatlı Dil Mücadele Arkadaş Hedef Başarı Çalışmak Kelimeleri ile İlgili Hikaye ödevimde işimi gördü, bu arada ben Bitlis zekilik yarışmasına birinci geldim ciddiyim, tembellere kapak olsun.

Yorum Yaz