Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ocak 2022

Haksızlıkla İlgili Bir Hikaye

Haksızlıkla ilgili hikayeler hakkında bilgi kısaca, haksızlıkla ilgili bir hikaye.

Aslı ile Tuba çok iyi iki arkadaştır. Mahalleden küçük yaşlardan itibaren tanışıktırlar. Küçükken birlikte oyunlar oynamış yaramazlıklar etmiştirler.

Bir gün mahalleye yeni bir aile katılmış. Bu ailenin de onların yaşında bir kızları varmış. İsmi Nazlı imiş. Nazlı onlarla arkadaş olmuş ve artık üç kişi olmuşlar.

Bir gün Aslı Tuba ile büyük bir kavga eder. Onlar böyle kavgaları çok etmişlerdir ve sonrasında hep barışmışlardır fakat Aslı o gün yapmayacağı bir şey yapıp Nazlılara gider ve tüm özel kavgalarını Nazlı’ya anlatır. Üstüne bir de artık Tuba ile ilgili iyi şeyler düşünmediğini söyler. İyi niyetli bir arkadaşın aralarını bulmaya çalışacağının aksine Nazlı bu fırsattan istifade Aslı’ya gaz verir. Amacı Aslı ile daha yakın olmaktır.

Başka bir gün Nazlı Tuba ile karşılaşır ve safa yatarak ona Aslı’nın gelip her şeyi anlattığından bahseder. Sonraki günlerde birlikte yaptıkları aktivitelerden bahseder. Tuba bu duruma üzülür ve şaşırır. Arkadaşından böyle şeyleri hiç beklememektedir.

Sonrasında Tuba, Aslı’ya tavır koyar. Başlarda Aslı ne olduğunu anlamaz ve Nazlı’ya sorar. Nazlı da kendi yaptığını bilmiyormuş gibi yine safa yatarak bilmediğini söyler. İki arkadaş tekrar konuşma fırsatı bulduklarında olanları anlarlar. Nazlı’nın hinliğinin farkına varırlar. Ayrıca Aslı da Tuba’ya yaptığı haksızlığı anlamıştır. Özür diler ve öpüşüp barışırlar.

Haksızlıkla İlgili Bir Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz