Hac Kura Sonuçları Tıkla Öğren 2012

2012 Hac Kura Çekimi Sonuçları sorgulama

Hac kura sonuçları hac.diyanet.gov.tr adresinde açıklandı . Hac kuraları bugün çekiliyor. Hac kura sonuçlarını bugün Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığıyla sitemizden öğrenebilirsiniz. Hac Kura Sonuçları 29 Mayıs 2012 Salı Günü Saat 10:00’da Çekilecek ve Açıklanacaktır. Hacı Adayları kura sonuçlarını bu sayfadan takip edebilirler … hac kurası tc kimlik no sorgula tıkla öğren hac.diyanet.gov.tr

2012 yılı için Kutsal topraklara gidiş için kayıtlar başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın internet sitesinden verdiği bilgilere göre, 12 Nisan’a kadar süren kayıt işlemlerinde, 2011’de kuraya katılıp hacca gidemeyenlerin kayıt yenileme işlemleri otomatik olarak yapıldı. Hac Sonuçları 29 Mayıs Salı Günü itibariyle açıklandı.

Hac Kura Çekimi Sonuçları İçin Tıklayın

Vatandaşlar, kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini‘hac.diyanet.gov.tr’ adresinden edilebiliyor.

Durumunda değişiklik yapmak isteyenler müftülüklere başvurarak işlemlerini yaptıracak. İlk defa kayıt yaptırmak isteyen hacı adayları, anlaşmalıbankalarından birine 15 lira ön kayıt ücreti yatırdıktan sonra müracaatlarını aynı internet adresinden yapabilecek.

2012 Hac Kuraları Sonuçları – 2012 Hacca Gitmeye Hak Kazanan Hacı Adayları
2012 hac kayıtları başladı, hacı adayları kutsal topraklara gitmenin heyecanı ve hayali içerisinde. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hacca gidecek kişiler belli olunca aşağıdaki linkten TC kimlik numaranız ile kura sonuçlarını öğrenebileceksiniz.

derszamani.net – 29 Mayıs 2012

13 yorum

  1. hac kayitlari 2012 ne zaman bende haca gidecem benide haca kaydedermisiniz hemen cabuk simdi hac kayitlari hemen cabuk baslasin simdi allahim insallah bana haci kabeyi mekkeyi nasip eder medineyi umreyi nasip eder bu sene giderim gelirim hemen cabuk simdi hayirli ugurlu olur insallah

  2. Geçen sene kaydımı yaptırırken çok mutluydum ve ağlamıştım,Allahu teala kısmet etmedi.Günün birinde bir olay yüzünden kendimi ölümle yan yana buldum ama çok mutluydum çünkü hac vaifesini yerine getirmek için gerçek niyette bulunmuştum.Sizlerde üzülmeyin inşaallah niyetiniz kabuk görür.Dün ismim kurada çıktı çok sevindim mutluluktan ağladım ve Kuran okuyarak şükr ettim.

  3. 6 yıldır beklıyorumfakat cıkmadı ozel kafılelerı yolluyorsunuzdanormal kafılelerı yollamıyorsunuz sızı daha nekadarbeklıcek boyle haksızlıkolmaz gunah gunah hakkımızı yemeyın dıyaetız dıye buyuklen meyın bızde dıyanete baglıyız hanı nerde dıyanet hersey para degiiiillll.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.