Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Konusu hakkında bilgi kısaca.

Yazın seyircilere eğlenceli vakitler yaşatacağa benzeyen yeni bir dizi Güzel Köylü. Seyircilerin severek takip etmesi bekleniyor.

Reyting kurbanı olarak nitelendirdiğimiz yeterli başarıyı yakalayamamış ve yayın akışından kaldırılmış dizileri hepimiz biliyoruz. Yazın diziler sezon finali veya final yaparak ekranlardan ayrılır. Yazın ekranlarda yeni oyuncular boy göstermeye başlar. İşte bu dizilerden biri de Güzey Köylü dizisi. Erkenden hazırlıklarını tamamlayan yapım şirketi, Haziran ayının ikinci haftası sezon finalleri yapıldıktan sonra diziyi yayınlayacaklarını söylüyor.

Gizem Karaca’nın başrol oyunculuğunu yapacağı dizinin yapımcısı Gold Film.

Dizi Star TV ekranlarında başlayacak ve başrolde Gizem Karaca’nın yanında Berk Cankat da bulunacak. Oyunculardan çıkarabildiğimiz kadarıyla bu bir gençlik dizisi olacak. Mehmet Ali Nuroğlu, Erkan Sever, Simge Selçuk, Deniz Baytaş, Esin Civangil, Özlem Tokaslan, Ali İpin, Zerrin Sümer, Ahmet Mümtaz Taylan gibi diğer güzide oyuncular da dizinin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Henüz konusu açıklanmamış olan dizinin isminden anladığımız kadarıyla hikaye genç bir köylü güzelinin şehre gelmesiyle başlayacak ve zengin bir yakışıklı ile aşk yaşamaya başlayacaklar. Komedi ve duygusallığı birlikte barındıran bu dizinin kaçmayacağını düşünüyoruz.

gizem-karaca-berk-cankat

Güzel Köylü Dizisinin Oyuncuları Kimler Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.