Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Nisan 2021

Günümüzde Olmayıp da Gelecekte Kullanılabilecek Bir Kitle İletişim Aracı Olabilir mi Neden?

Bu yazımızda günümüzde olmayıp da gelecekte kullanılabilecek bir kitle iletişim aracı olabilir mi neden kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Günümüzde yazılı ve dijital olmak üzere birçok kitle iletişim aracı kullanılmaktadır. Televizyon, telefon, bilgisayar, radyo, internet, internet medyası, gazete, dergi, kitap kitle iletişim araçları arasında bulunmaktadır. İnternetin keşfedilmesiyle birlikte birçok alanda ilerleme kaydedilirken sosyal medyanın da yaygınlaşmasıyla kitle iletişiminde de önemli bir mesafe alınmıştır.

Kitle iletişim araçlarından birçokları günümüzde internet odaklı olarak kullanılmaktadır. İnternet sayesinde de birçok araç geliştirilmiştir. Bu aletlerin kitle iletişiminde kullanılması, yaygın olarak satılmasıyla gerçekleşmiştir. Belki ileride akıllı saatler, akıllı evler kitle iletişiminde kullanılmaya başlanabilir. Böylelikle iletişim alanında devrimler yaşanabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. güzide dedi ki:

    günümüzde olmayıp da gelecekte kullanılabilecek bir kitle iletişim aracı elbette olabilir. Mesele pek çok iletim işlevini bir arada yürüten bir araç yapılabilir. Böyle bir araç herkes tarafından çok tutulur.

Yorum Yaz