Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Temmuz 2021

Gelecek İle İlgili Kompozisyon

Her insan gelecek için birçok hayal kurar. Hayal kurmayan bir insan neredeyse yoktur. İnsanların geleceğini kurmuş olduğu hayaller yönlendirir. İnsanlar istekleri, amaçları ve hayalini kurduğu zamanları gelecek insana getirecek mi diye hep merak eder. Her insan mücadele verdiği bu hayatta her zaman güzel bir gelecek hayal eder.

İnsanlar hayatlarının birçok döneminde mutluluk ile ilgili hayallere sahiptir. İnsanın temel amacı bu dünyadaki ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaktır. Fakat bu ihtiyaçların ve isteklerin karşılanması için insanlarım azim ile hareket etmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde insanlar parlak bir geleceğe sahip olabilir. Hayalleri, istekleri ve amaçları olmayan insanlar gelecekten pek bir şey beklemezler. Bu yüzden kendilerini geliştirme ya da elde etmiş oldukları başarılar pek mümkün olmayabilir.

İnsanlar genellikle iyi bir işte çalışmak, çalıştığı bu işte başarı elde etmek ve aile kurmak isterler. Bu isteklerin gerçekleştiği zamanlarda da kendilerini mutlu olarak hayal ederler. Bu yüzden insanlar kendilerine hedef koyarak o hedefe ulaşmak için çaba sarfederler. Sarfedilen çabaların karşılığını almak insana büyük bir haz verir. Fakat her insanın isteklerinin gerçekleşeceğine öncelikle inanması gerekir. Bu yüzden kararlı ve düşünceli olmak önemlidir. Hayatın her zaman insanlara güzel şeyler getirmeyeceği de dikkate alınarak pes edilmeden yola devam edilmesi gerekir.

İnsanların hayal kurmaktan çekinmemeleri ve hayallerini gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmaları gerekmektedir. Güzel bir mücadele sayesinde elde edilen başarılar insanların hayatına daima renk katar.

Gelecek İle İlgili Kompozisyon Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize İletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. mustafa solaq dedi ki:

  harika olmuş yapanın eli kırıkmış galiba okadar kötüydü ki okudum ve uyuya kaldım bunu yazan kolsuza sesleniyorum

 2. Babonim dedi ki:

  Güzel olmuş

 3. Cafer dedi ki:

  Çok güzel bir kişi olarak kabulü ile hükmün açıklanmasının ardından da özel bir yıl içinde bu kilo vermek yerine gelen polis ekipleri tarafından yapılan açıklamada bulundu ve kaç yaş altı kişilerin girmesi yasaktır ve disiplin kurulu başkanı ve kaç yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir bir yıl içinde bu kilo vermek için ücretsiz değiştirelim bir yıl içinde bu kilo vermek için ücretsiz değiştirelim bu kadar güzel ve yeni formasıyla çok iyi olur bir şey değil bir şey var şimdi ise çok daha iyi hissetmiyorum çok iyi oyunlar dilerim yer alan bir yıl top uyu atam seni seviyorum demek bir kişi bile bu kadar yüksek olursa olsun Allah şifa versin inşallah bu

 4. ..... dedi ki:

  Odevimi yaptim .Işime cok yaradi
  COK TESEKKUR EDERIMMM…..

 5. ..... dedi ki:

  çok çok güzel . Işime cok yaradi . Odevimi yaptim .COK TESEKKUR EDERIMMM…..

 6. hxhdhfkx dedi ki:

  Kompozisyon benzer bir hali mi var

 7. meliha dedi ki:

  beğendim ben emeğinize sağlık, gelecek konulu kompozisyon kısa olmuş tam da düşündüğüm gibi güzel hazırlanmış, her beğendiğim yazıya güzel bir yorum yazarım ben :)

 8. helin dedi ki:

  bu bence bir kompozisyon değilde

 9. Anonim dedi ki:

  Bende canım

 10. Aleyna dedi ki:

  Güzel bir yazı çok beğendim gelecek konulu kompozisyon ödevimi yaptım.

Yorum Yaz