Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

Galaxy S5 Özellikleri Nasıl Olacak

Samsung Galaxy S5 özellikleri hakkında bilgi kısaca, Galaxy S5 özellikleri nasıl olacak?

İki farklı modeli ile birlikte satışa çıkması beklenen telefonun modellerinden biri en ileri seviye diğeri ise ileri seviye olacak. Galaxy S serisinin önceki versiyonlarından daha farklı bir tasarımı olacağı kesin gibi duruyor.

İleri seviye olacak modelin özellikleri Akşam’daki haber doğrultusunda AnTuTu benchmark testi ile ortaya çıkarılmış. Buna göre en ileri seviye 2K çözünürlüğe sahip olacakken ileri seviye model Full HD çözünürlüğe sahip olacak.

Galaxy Note 3’ün performansından daha iyi bir performans elde edilecek gibi gözüküyor. Bazı teknik özellikler ise şöyle: Full HD (1920 x 1080p) çözünürlük, 480 ppi ekran, Qualcomm Snapdragon 800 İşlemci (2 GHz hızında, dört çekirdekli), Adreno 330 GPU, 2 GB bellek, 2.1 MP ön kamera, 16 MP arka kamera.

Test, Samsung tarafından yapıldı ve yatırımcılara gösterildi. Esas amaç ise en ileri seviyeden daha düşük seviyedeki telefonun tanıtılmasıydı. En ileri seviye telefon ise 3 GB bellek ile 2K çözünürlüğe sahip olacak. Ming-Chi Kuo (KGI analisti) bunları kaydetti. Bir söylentiye göre de standart model kavisli bir tasarıma sahip olacak.

MWC 2014 fuarı 24 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek ve burada yeni Samsung Galaxy S5 tanıtılacak.

Galaxy S5 Özellikleri Nasıl Olacak Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz