Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Aralık 2021

Galaxy S4 Çalan Müzikleri Bulma

Galaxy S4 çalan müzikleri indir hakkında bilgi kısaca, Galaxy S4 çalan müzikleri bulma

Samsung’un ürettiği akıllı telefon Galaxy kullanıcısıysanız ortamda çalan bir müziği bulmanız bir uygulama kadar kolay. Televizyonda, radyoda, arkadaşlarınızla oturduğunuz bir mekanda bir şarkı duydunuz ve çok beğendiniz. Şarkının adını ve kimin söylediğini merak ediyorsanız bahsedeceğimiz uygulamayla çok kısa sürede amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bu işlem için bahsedeceğimiz uygulama SoundHound adı verilen uygulama. Uygulamayı bulmak için Google Play’de aratmanız yeterli olacaktır. Uygulamanın çalışması için internet bağlantısı gereklidir. İnternet bağlantısı şartını sağladığınızda dinlediğiniz şarkıyı uygulamayı kullanarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanımı: Uygulamayı Google Play’den indirdikten sonra açtığınız takdirde karşınıza “Bu şarkı ne? Buraya Dokunun.” yazısı gelecektir. Bu yazıya dokunduktan sonra istediğiniz şarkıyı 10-15 saniye kadar dinletirseniz uygulama şarkının adını bulacaktır. Şarkıyı ne kadar uzun süre ve ne kadar gürültüsüz ortamda dinletirseniz o kadar iyi sonuç alırsınız. Eğer uygulama şarkıyı doğru şekilde bulamazsa telefonunuzu hoparlöre daha yakın mesafede tutarak tekrar arama başlatabilirsiniz.

soundhound-210x374

Galaxy S4 Çalan Müzikleri Bulma Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz