Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Haziran 2019

Faydalı İşler Yapmak Konulu Kısa Bir Konuşma

Aşağıda faydalı işler yapmak konulu kısa bir konuşma kısaca olarak ele alacağız.

Arkadaşlar;

Bizim birlik ve beraberlik içinde olmamız, okulumuzun örnek bir okul olması, öğrencilerin kendini bu okulda rahat ve mutlu hissetmesi için faydalı işler yapmak zorundayız. Adil olmak, merhametli olmak, özgürlüklere saygılı olmak zorundayız. Faydalı işler yapan bir birey olmak için örnek davranışları yerine getirmek zorundayız.

Arkadaşlarımıza iyi davranalım. Muhtaç olan insanlara yardım edelim. Çevremizi temiz tutalım. Trafik kurallarına uyalım. Kimsenin hakkına tecavüz etmeyelim. Hakkımızı da bilelim, haddimizi de bilelim. Adil, merhametli, vicdanlı ve insaflı olalım.

Arkadaşlar,

Bu işleri yapmak bizim görevimizdir. Bunun farkında olalım. Faydalı olmanın farkına varalım. Faydalı işlerden kopmayalım, bu işleri çoğaltalım.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. rohat dedi ki:

  AYNEN ARKADAŞLARIN DEDÎĞÎNE KATILIYORUM

 2. Yiğit Efe dedi ki:

  Çoookkk güzel olmuş 💜❤👍

 3. Anonim dedi ki:

  Omg çok güzel ellerinize sağlık çok güzel

 4. Buse dedi ki:

  Güzeldi fena değil begendim

 5. ilayda dedi ki:

  Çok güzel bir konuşma

 6. meryem can dedi ki:

  kısa sade beğendim, Faydalı İşler Yapmak Konulu Kısa Bir Konuşma ödevim vardı, Artvin okul birincisi olarak beğendim. :)

 7. merve özkaynak dedi ki:

  merhaba arkadaşlar bu site ciddiyim hayran edici, ödevimde kullandım, benim adım merve özkaynak, ben Faydalı İşler Yapmak Konulu Kısa Bir Konuşma ödevini çok beğendim öğretmen 100 verdi, beğenen yoruma gelsin. :)

Yorum Yaz