Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2021

Facebook Toplu Arkadaş Silme

Değerli ziyaretçilerimiz Facebook’ta toplu olarak arkadaş silme, Facebook toplu arkadaş silme nasıl yapılır anlatalım.

Günlük hayatımızda facebook olmadan yaşayamaz olduk. Artık yaşadığımız her anın içinde facebook var, gittiğimiz yeri bile facebookta paylaşarak arkadaşlarımızın haberdar olmasını istiyoruz. Ancak zamanla facebook arkadaşlarımızın bazından sıkılmıyor da değiliz. Bazen de belirli kişileri farklı nedenlerle silmek istiyoruz.

Facebookta arkadaş bulmak ve bu arkadaşlarımızı listemize eklemek kolay ama iş silmeye gelince iş hiç de öyle eklemek kadar kolay olmuyor. Peki facebooktan toplu arkadaş silmenin kolay yolu yok mu, bu işlemi nasıl gerçekleştireceğiz?

Tabii ki facebook hesabınızdan toplu silme işlemi yapabilmenin kolay yolu mevcut. İlk önce facebook yerine web tarayıcınıza m.facebook.com adresinizi girerek hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Burada ki fark  M.facebook adresinin mobil için uyumlu olmasıdır. Fakat bu bağlantıya normal internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Facebook hesabınıza buradan ulaştığınızda yalnızca birkaç tık ile toplu silim yapabiliyorsunuz. O kadar kolay ve hızlı  bir yöntem ki bu yöntemle dakikada yüz kişiyi arkadaş listenizden çıkarabilirsiniz.

Eğer bu teknik size çok da kolay gelmediyse toplu silme işlemi yapmanın diğer bir yolu internet üzerinden indireceğiniz uygulamalar ile silme işlemini gerçekleştirmektir. Bu uygulamalar sayesinde arkadaşlarınızı 20’şerli gruplar halinde listenizden çıkartabilirsiniz.. Ancak şifrenizin başkalarının eline geçmesini istemiyorsanız en tercih güvenilir yöntem yukarıda sözü edilen yöntemdir.

Facebook Toplu Arkadaş Silme İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Øø Həsənov Øø dedi ki:

  Toplu dostluk silme

 2. hazal dedi ki:

  Ben yapamadım , daha detaylı söyleyebilecek olan?

  1. merve dedi ki:

   Anlatım harika istenmeyen arkadaşları silin gitsin.

 3. esma dedi ki:

  Bilgi için teşekkürler hepsini toplu sileceğim fakat bir daha beni bulmasınlar istiyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  toplu sılme nasıl oluyo

 5. YUSUF dedi ki:

  NASIL TOPLU SİLME YAPACAM

 6. Kaan dedi ki:

  ARKADAŞLAR CIKMIYOR. ? NEDEN 1000 ARKADAŞ SILDIM 2800 TANESI KALDI SILINMIYOR

  1. Anonim dedi ki:

   Nasıl siliniyo

Yorum Yaz