Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Facebook Reklamları Nasıl Kapatılır - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2022

Facebook Reklamları Nasıl Kapatılır

Facebook reklam engelleme kapatma, facebook reklamları nasıl kapatılır

Siz de Facebook hesabınıza girdiğinizde sayfanızda sürekli karşılaştığınız reklamlardan rahatsızlık duyuyor musunuz? Karşılaştığınız zayıflama hapları ya da arkadaşlık siteleri canınızı mı sıkıyor. aslında Facebook sayfanızda karşılaştığınız bu reklamlardan kurtulmanız hiç de zor değil. Peki ama nasıl, işte bu reklamlardan nasıl kurtulacağınızın cevabı:

Sizden izin almadan sayfanızı kullanmaya başlayan bu virüsler neredeyse hesabınızı ele geçiriyor. Bilhassa ilginizi çeken konulardaki videolara tıkladığınızda kaşla göz arasında sizden onay istiyor. Bu virüslerden korunmanın en etkin yolu karşınıza çıkan “Uygulamaya izin ver” yazılarına tıklamamaktır.
Şayet hesabınıza virüs girmişse; yapmanız gereken işlem çok kolay: sağ tarafta bulunan açılır menüye gelip, hesap ayarları bölümüne tıklayın. Burayı açmanızın ardından açılan sayfada sol tarafta bulunan “uygulamalar” bölümüne gelin. Burada listelenmiş tüm uygulamaları göreceksiniz. Buradan sağ bölümde yer alan çarpı işaretine tıklayarak uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Facebook reklam kapatma ile ilgili sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. YAŞAR dedi ki:

  TÜMGELEN REKLAMLARI ENGELLEMEK. İSTİYORUM CÜNKÜ HELE BİRTANESİ VAR YUVARLAK ORTASI CARPI İŞARETİ OLAN TELEFONUMU HIÇ ACTIRMIYOR BU KONUCA YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

 2. Erkan ertugrul dedi ki:

  Reklam iptal

 3. Zeki alabas dedi ki:

  Reklamları engellemek istiyorum

 4. sema dedi ki:

  Reklamları engellemek istiyorum.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781