Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Kasım 2021

Facebook Hesap Silme

Facebook hesap silme işlemi nasıl yapılır, facebook hesabımı silmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Facebook hesap silme adım adım anlatım :

Facebook hesabınızı dondurmak istediğinizde bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi hesabınıza girerek hesap ayarları, güvenlik sayfasının bitiminde sol alt köşede bulunan hesabımı dondur butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hesabınızı dondurmak değil, silmek istediğinizde bunun için tamamen farklı bir yol izlemelisiniz.

Facebook hesabınızı silmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hesaba giriş yaptıktan sonra   Facebook hesabınızı silmek için tıklayınız. butonuna basmalısınız. Ancak bu butona basmadan önce bilmelisiniz ki hesabınızın tamamen silinebilmesi için bu hesaba iki hafta hiç giriş yapmamanız gerekmektedir.

facebook-hesap-silme-1[1]

Facebook Hesap Silme İşlemi;

1. Hesabınıza giriş yapınız.

2.Giriş işlemini  yaptıktan sonra Facebook hesabınızı silmek için tıklayınız.

3. Hesap silme adı altında size bir bilgilendirme yazısı gösterilecektir. Bu yazının hemen sağ alt köşesinde ise hesap silme butonu ve iptal butonu bulunmaktadır. Hesap silme butonuna basarak facebook hesap silme işleminizi başlatabilirsiniz.

4. Hesap silme butonuna basmanızın ardından açılan ekranda uygun yerlere şifrenizi ve doğrulama kodunu yazarak hesabınızı  silebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz