Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır
Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ağustos 2018

Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır

Facebook hesap silme linki, facebook hesabı nasıl silinir anlatım.

Facebook, günümüzde 7’den 77’ye herkesin kullandığı, takip ettiği ve artık hayatının bir parçası ilan ettiği bir sosyal paylaşım sitesi. Herhangi bir sebepten dolayı bu bağımlılıktan kurtulmak yani Facebook hesap silme yani hesabınızı kapatmak istiyorsanız neler yapmalısınız?

Daha önceleri bu işlem yapılmak istendiğinde sadece kullanıcı hesabını dondurabiliyordu ama bu işlem bilgilerin silinmesini sağlamıyordu. Kullanıcı istediği zaman dondurma işlemini kaldırıp kaldığı yerden paylaşımlarına devam edebiliyordu. Şuan size aktaracağımız bilgi ise Facebook hesabınızın tamamen silinmesi konusunda olacaktır.

Bu işlem için Facebook hesabınıza giriş yapın. Daha sonra Facebook hesap silme linkine tıklayınız. Sayfadaki yönergeleri takip ederseniz işlem sonuna geldiğinizde sistem işlemi yapmaya emin olup olmadığınızı sorar ve şifrenizi tekrar girmenizi ister. Böylelikle hesap silmeyi onaylamış olursunuz. Eğer 14 gün içinde siteye tekrar giriş yapmazsanız tüm bilgileriyle hesabınız silinmiş olacaktır.

Facebook Hesap Silme İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. hülyakara dedi ki:

  lütfen hemen silinsin istemiyorum teşekür ederim

 2. hülyakara dedi ki:

  lütfen hemen silinsin

 3. HIDIR dedi ki:

  şifremi hatırlamıyorum dolayısıyla face ye giremiyorum facemi sürekli olarak iptal edip yeni bir face açmak istiyorum nasıl yapmalıyım

 4. caner dedi ki:

  facebookumu tamamen kapatmak istiyorum

 5. müzeyyenkorkmaz dedi ki:

  yoruldum

Yorum Yaz