Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ocak 2021

Evinizde Kullandığınız Teknolojik Ürünlere ve Aletlere Örnekler Veriniz.

Aşağıda evinizde kullandığınız teknolojik ürünlere ve aletlere örnekler veriniz kısaca olarak ele alacağız.

Teknolojik faaliyetler sayesinde hayatımızda birçok işimiz kolaylaşmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünler evlerimize kadar girmiştir. Evimizde kullandığımız teknolojik ürün ve aletler elektrik ile çalışan ev aletleri olarak bilinmektedir. Hayatımızı son derece kolaylaştıran aletler olarak çok kullanışlı özelliklere sahiptirler.

Evimizde kullandığımız teknolojik ürünler ve aletler, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre, davlumbaz, televizyon, telefon, bilgisayar, süpürge makinesi, kurutma makinesi şeklindedir.

Bu aletler daha çok elektrikle çalışır ve enerji sarfiyatına neden olur. Elektrik tasarrufunun mutlaka yapılması ve enerji israfının da önüne geçilmesi gerekir. Elektrik en kıymetli enerjilerden biridir ve üretilmesi oldukça zahmetlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. başak karahan dedi ki:

  kısa sade beğendim, Evinizde Kullandığınız Teknolojik Ürünlere ve Aletlere Örnekler Veriniz. ödevim vardı, Kırıkkale okul birincisi olarak beğendim. :)

 2. ilayda dedi ki:

  sayenizde 2 artı aldım, Evinizde Kullandığınız Teknolojik Ürünlere ve Aletlere Örnekler Veriniz. işime yaradı ödevimde, ben Trabzon kızları içinde en güzeli olarak yazıyorum, hem de çalışkanım, tembellere kapak olsun!

 3. merve özkaynak dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ödev siteniz vallaha güzel, sağ olun, Evinizde Kullandığınız Teknolojik Ürünlere ve Aletlere Örnekler Veriniz. çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

 4. özlem dedi ki:

  gerçekten özenle hazırlanmış kankiler, Evinizde Kullandığınız Teknolojik Ürünlere ve Aletlere Örnekler Veriniz. hemen yazdım, Samsun okulları arasından birinciyim, bu arada kıskanmayın.

Yorum Yaz