Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2022

Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kompozisyon

Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Atasözü İle İlgili Kompozisyon Örnekleri uzun ve kısa, Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Konulu Kompozisyon

Bazen bir iş yapmak ya da bir şeyler almak istediğimizde evimizde otururken planlar yaparız ya da bütçemizi ayarlamaya çalışırız. İşin içine girmeden önce kafamızda bir şeyler tasarlar hatta bazı ihtiyaçlarımız için öncesinden bir bütçe ayırırız. Büyük ihtimalle de bu bütçenin dışına çıkmayacağımızı düşünürüz.

Tüm bunları planlarken uygulamaya geçtiğimizde işin aslının hiç de o şekilde olmadığını fark ederiz. Yaptığımız planların hiçbirisi tutmaz, kurduğumuz hayaller boşa çıkar. Almak istediğimiz şeyin fiyatı hiç de sandığımız kadar değildir. Ama biz maalesef ki bu durumda da o ürünü almak zorunda kalırız. Ya da planlarımıza uymasa da yapmamız gereken şeyi yapmak zorunda kalırız. İşte tasarladığımız ve yaptığımız iş birbirine uymayınca bizler buna evdeki hesap çarşıya uymadı deriz.

Zor durumda kalmamak için yapacağımız işleri önceden iyice araştırarak planlamamız gerekir. Bu durumda zor durumda kalmadan istediğimiz her şeyi halledebiliriz.

Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Hakkında Kompozisyon İle İlgili Düşüncelerinizi Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. 6.sınıf dedi ki:

    Teşekkürrler çok hoştu çok işime yaradı sağolun??

  2. özge dedi ki:

    Süper olmuş anlamı evdeki hesap bazen çarşıya uyabilir ama :)

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781