Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Ocak 2022

Evde, Okulda, Parkta ve Sokakta Uymamız Gereken Temizlik Kuralları Nelerdir?

Aşağıda evde, okulda, parkta ve sokakta uymamız gereken temizlik kuralları nelerdir kısaca olarak ele alacağız.

Çevre temizliği, çevre kirliliklerinin önüne geçmek ve çevre sorunlarının azaltılmasını sağlamak için gereklidir. Bu nedenle evde, okulda, parkta ve sokakta uymamız gereken temizlik kuralları bulunmaktadır. Temizlik kuralları küreseldir. Çevre temizliğinin kuralları bütün dünyada aynı olarak uygulanır.

Evde, okulda, parkta ve sokakta uymamız gereken temizlik kuralları, etrafa çöp atmamak, etrafa tükürmemek, çöpleri toplamak ve çöp kutusuna atmak gibi kurallardır. Bu kurallar sayesinde çevremizin temiz kalması ve sağlıklı yaşamamız daha kolay olacaktır.

Çevre temizliğinin sağlanması için gerekli kuralların öğretilmesi okullarda ders olarak okutulmaktadır. Bu nedenle okullarda öğrenilen şeyleri günlük hayatımızda yapmamız gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. tuğba dedi ki:

    harika, Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, ödevimde kullandım Evde, Okulda, Parkta ve Sokakta Uymamız Gereken Temizlik Kuralları Nelerdir? ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

  2. ilayda dedi ki:

    Selamlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, öğretmen beğendi Evde, Okulda, Parkta ve Sokakta Uymamız Gereken Temizlik Kuralları Nelerdir? vardı, buradan baktım, hem de çok iyi anladım, teşekkürler. anlamayan varsa aklında sorun vardır ha ha ha :)

Yorum Yaz