Özür Grubu Atama Sonuçları

Öğretmenlerin özür grubu atama sonuçları atama.meb.gov.tr sayfasından açıklanıyor. 2013 yılı sağlık öğrenim ve eş durumu atama sonuçları 27 Ağustos yani bugün en geç saat 11:00’e kadar açıklanmış olacak. 2013 özür grubu tayin sonuçları, 27 Ağustos öğretmenlerin eş durumu atama sonuçları

k_05082106_atama[1]

Özür Grubu Atama Sonuçları 27 Ağustos 2013

Öğretmenlerin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Öğrenim, Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen tatlı bir bekleyiş içerisinde. Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tahminimize göre özür durumu tayin sonuçları 27 Ağustos Salı günü “öğleden sonra” açıklanacaktır. Ataması çıkan öğretmenlerimizin kararnameleri ertesi gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler doğrultusunda eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

Öğretmenlerin Eş Sağlık Öğrenim Özrü Atama Sonuçları Açıklandığında Bu sayfada Olacak

 

Özür Grubu Atama İçin Tıklayın

26 Ağustos Özür grubu atama sonuçları, özür durumundan yer değiştirme sonuçları 27.08.2013

öğretmenlerin eş durumu özür durumu atama sonuçları ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

 

14 yorum

  1. arkadaşlar sabahtan beri boşuna bekledik.müsteşar Yusuf tekin 1 saat önce zahmet edip twit atmış.yarısı tamamlanmış sabaha açıklanacamış 60000’e yakın başvuru varmış lütfen okuyun twitleri.

  2. web sayfasına küçücük bir duyuru yazacak kadar bile personeline saygı göstermeyen bir kurumda çalışmaktan utanıyorum. Atama daire başkanının hizmetlilikten geldiğini düşününce öğretmenlere yapılan bu zulmün kişisel kompleksten kaynaklandığını düşünmekten kendimi alamıyorum. yazık….

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.