Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Temmuz 2021

Engeller Aşılmak İçindir Takılmak İçin Değil Kompozisyon

Bu sayfamızda engeller aşılmak içindir takılmak için değil sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu konudaki kompozisyon çalışmamıza yer vereceğiz.

Her insan hayatında zaman zaman birtakım engeller ile karşılaşmaktadır. Önemli olan ise bu engeller değil, bu engeller karşısında mücadele gücünü yitirmeyerek onları aşmaya çalışmaktır.

İnsan günlük hayatında, okulunda ya da çalışırken bazı engeller ile karşılaştığında ilk olarak yapması gereken sorunu kabullenmek ve bu sorundan kurtulmak için çözümler geliştirmektir. Bu çözümleri belirleyen insan bunun ardından gerekenleri uygulamalı ve asla umutsuzluğa kapılmamalıdır. Çünkü umutsuzluğa kapılarak mücadeleyi bırakan kişiler hayatta hiçbir zaman başarıyı yakalayamayacaklardır.

Bir insanın hayattaki en büyük mutluluğu, zorluklar karşısında kazandığı zaferdir. Bir işe ne kadar çok emek verilirse, bu emeğin sonunda kazanılan mutluluk da o kadar büyük olmaktadır. Bu sebeple başarılı insanların ortak özelliği engeller karşısında yılmamak ve pes etmeden sonuna kadar mücadele etmektir.

Engeller Aşılmak İçindir Takılmak İçin Değil Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz