Ehliyet Sınav Sonuçları 2016 2017

Ehliyet sınav sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 27 Ağustos 2016 tarihli ehliyet sınavının sonuçları motorlu taşıtlar sürücü adayları sınavı resmi iş takvimine göre günü açıklanacak. Ehliyet Sınav sonuçlarınızı aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz. yeni tarihli ehliyet sınavı sonuçları açıklanmıştır aşağıdaki ekranda en üstteki linki tıklayarak sorgulayınız.

Peki Ehliyet Sınav sonuçları saat kaçta açıklandı? ehliyet sınav sonuçları saat 16:30 itibariyle açıklanacaktır. 2016 ehliyet sonucunu öğrenen sürücü adayları direksiyon sınavı için gün saymaya başlayacaklar.

Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı Tıkla

(Açıklanmıştır alttaki ekranda sorgulayınız.)

Ehliyet Sınav Sonuçları İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

52 yorum

  1. bu ne ya buda benım kaderım 63 puan alıoz bu nasıl mıllı egıtımmıs ya bı 7 puan torpıl gecmemısler neyse saqllık olsun bıdahakı sefere arkadaslar bıdahakı sınav ne zman

  2. arkadaslar bılmeyenler icin yazıyom…yeni çıkan yasayla birlikte artık 60 soru var..bunların 42 sine dogru yanıtladınmı yani 70 puan aldınmı sınavı geçmiş sayılıyorsun..yani trafık ten saglık tan motordan su kadar puan aldım dıye bısey yok o sıstem kalktı onemlı olan 60 sorudan 42 sını bılmen trafık.motor.. saglık fark etmez….

  3. sınav sonucları acıklandı gözümüz aydınn 90 almışım şükürler olsun umarım herkes geçer zaten zor olanda direksiyon :S bundan sonra işimiz daha zor tempolu bir çalısma bizi bekliyor..

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.