Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2021

Dur Durabilirsen Başvuru Formu Atv

Dur Durabilirsen Başvuru Formu Atv hakkında bilgi kısaca.

Sezonun kapanıp yazın başlaması yaklaştıkça diziler sezon finallerini vermeye başladı. Diziler sevenleri ile bir bir vedalaşıyor. Bunların yerine kanallarda karşımıza yeni yarışmalar çıkacak gibi gözüküyor. Yarışmalar boşalan yayın akışını dolduracağa benziyor. Dur Durabilirsen bunlardan biri ve komik bir yarışma olacağa benziyor.

İlk bölümlerini izler izlemez komedi tarzında bir formata sahip olacağını göreceksiniz. Yedi ünlü kişi programda sahne performansı sergiliyor ve bu sırada ayakta durmaya çalışıyorlar. Yarışma bir yandan izleyicileri eğlendirecek bir yandan da ödüller kazandıracak. Engin Hepileri, başarılı oyuncu ve tiyatrocu, yarışmanın sunuculuğunu yapacak.

2014 senesinin 30 Mayıs günü ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yarışmanın ilk bölümü bugün (Cuma) saat 20:00’da. Yarışmaya katılması gerekenler özellikle ailece birlikte güzel vakit geçirmek isteyenler. Bülent Polat, Bülent Seyran, Pelin Öztekin, Pınar Tarlabaşı, Bihter Dinçel, Ezgi Öz, Bilal Çatalçekiç yarışmanın tiyatrocu ekibini oluşturuyor. Yanlarına her hafta bir ünlü isim daha katılacak.

dur-durabilirsen-programi

Dur Durabilirsen Ayaklarınızı Yerden Kesecek Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz