Diyanet Yeterlilik Sınavı Soruları ve Cevapları 11.03.2012

Diyanet Yeterlilik Sınavı Soruları 201211 Mart 2012 Pazar günü  gerçekleştirilen Diyanet işleri başkanlığı personel yeterlilik sınavı soru ve cevapları Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ile eş zamanlı olarak sitemizde yayınlanacaktır.

2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı 11 Mart 2012’de yapıldı.

11 Mart 2012’de yapılan olan Diyanet işleri başkanlığı personel yeterlilik sınavı soru ve cevapları Egitek ile eşzamanlı olarak sitemizde yayımlanacak. Soru ve cevapları sitemizden takip etmek için lütfen bu sayfayı Sık Kullanılanlara Eklemeyi unutmayın.

11.03.2012 Tarihli Diyanet yeterlilik sınavı soruları ve cevapları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandığında bu sayfada yer alacaktır. Sorular beklenmekte. 

Diyanet Yeterlilik Sınavı Soruları 2012 Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlilik Sınavı Soruları ve Cevapları Diyanet Yeterlilik Sınavı cevap Anahtarı 11 Mart 2012

Sınavda Çıkan Sorular Hakkında Yorumlarınızı ve Hatırladıklarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz …

10 yorum

  1. Merhaba.Benim oglum 2-ci kurup uzre imtahan verip ve ehtiyata dusub .Cemi iki tane cocuk kalib onlarida kabul edinde cok -cok xahis edirik.Benim olan oruc tutar namaz kilar,Allah hepimizin oruc ve namazni kabul etsin Amin.Bizim cocuk 2defe ozel turk liseyne kabul oldu,amma odenisli olduku ucun okuta bilmedik.Hazirlika getmeyib ,cok meyyus olub son umudu buraydi ,bu gozel oruclik ayinda bu cocuka bir sans verin ve ya yeniden imtahan versin cok-cok xahis edrik.Tesekurler.

  2. ABLAM’IN EŞİ VEFAT ETTİ ÇOCUKLARI İLE BABAMIN YANINDA KALIYOR ÇOCUKLARI YEŞİL KARTLI OLUP, ABLAM BABAMIN SİGORTASINDAN FAYDALANIYOR AYNI ZAMANDA BABAMA BAKTIĞINDAN DEVLET TARAFINDAN BAKIM ÜCRETİ ALMAKTADIR. BU NA RAĞMEN ABLAM DUL AYLIĞI ALABİLİRMİ.
    VERECEĞİNİZ CEVAP İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

  3. Dinayet bütün kız adaylara enayisiniz diye hakaret ediyor kimse farkında değil.İnsan kalmadık köylere bile kadro verip ve hak etmeyen 7 bin puansız, bilgisiz insanları doldurdular. Şimdi utanmadan kızları sınava alıyorlar. Kızlar moraliniz istediği kadar bozulsun siz bu sınava boşuna girdiniz.Dinayet yetkilisi telf.da söyledi 10 yıl alım olmaz diye.Yapabiliyorsanız Dinayeti ve ona bu fırsatı veren AKP yi mahkemeye verin. Başka yapacak şeyiniz yok.İnanmayan araştırabilir.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.