Atama Yer Değiştirme Yönetmeliği MEB – Yeni Mayıs 2012

Milli Eğitim Bakanlığı 2012 Yeni Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği , MEB yetkililerinden aldığımız bilgilere göre mayıs ayı içerisinde açıklanacak. Ardından haziran ayında İl içi ve il dışı yer değiştirme kılavuzu yayınlanarak, il içi – il dışı tayinleri yapılacak. Yeni Atama Yer Değiştirme Yönetmeliği yayınlandığında bu sayfada yer alacak .. . 

DEVLET MEMURLARININ YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE
ATANMALARINA
İLİŞKİN YÖNETMELİK

Milli Eğitim Bakanlığı Mevzuatı Genelgeler ve Yönetmelikler 2012 yılı dosyalarını paylaşıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme Genelgesini Yönetmeliğini bu sayfadan indirebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı teşkilatı Mevzuat Bankası Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme Yönetmeliği Genelgesi PDF formatındaki dosyayı aşağıdaki süre sayımın sonunda belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz ..

 

Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme ( Genelgesi / Yönetmeliği ) :

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

MEB Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme Genelgesi , Milli Eğitim Bakanlığı Teşkilatı Öğretmenler Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme Yönetmeliği , MEB Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme Mevzuatı , Milli Eğitim Bakanlığı Personeli Öğretmenleri Devlet Memurları Atama Yer Değiştirme İlgili Yazısı Yönetmelik Genelge Kanunu İndir Yükle 2012 , MEB Çizelgesi Eki Kararı Yönergesi Hakkında İlgili Kanun Esasları 2012

3 yorum

  1. Ben aday öğretmenim ve Devlet Hastanesi bulunan bir yerde ikamet etmesi gerekir diye sağlık kurulu raporum var. Bir ilçenin köyünde öğretmenim. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında yer değiştirmem yapılabilir mi?

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.