Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2022

Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı Ne Demektir

İnsanlar kimi zaman çok alakasız bir konu ile ilgili çok alakasız cümleler kurabilirler. Bu durumun da her durumda olduğu gibi daha iyi anlatılması için kullanılan bir söz vardır. Bu söz de, dam üstünde saksağan vur beline kazmayı olmaktadır. Peki bu sözde insanlara anlatılmak istenen nedir? Bu söz genellikle insanlar tarafından hangi durumlar için kullanılabilir? Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı sözünü içeren örnek cümleler neler olabilir? Bu ya da buna benzeyen birçok sorunun cevabını bilmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru sayfada olduğunuzu biz de size söylemek isteriz.

İnsanlar kimi zaman herhangi bir konu ile ilgili saçma sapan denilebilecek durumda olan bir takım cümleler kurabilirler. Yani bir insanın başta söylemiş olduğu bir şey ile sonda söylemiş olduğu bir şey pek birbiri ile uyuşmayabilmektedir. Bu durumda kişinin ne demek istediği pek de anlaşılmamaktadır. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı sözü de bu bahsettiğimiz cümlelerden bir tanesi olmak ile birlikte hiçbir anlamı bulunmamaktadır.

Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı sözü sadece saçma bir şekilde kurulmuş olan cümleleri ifade etmek için kullanılır. Bir insan karşısındaki insanın saçma sözlerine bu söz ile karşılık verebilir.

Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kırbacı Sözü İle Örnek Cümle

Annem ne anlattığını kendin biliyor musun, dam üstünde saksağan vur beline kazmayı herhalde?

Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı Ne Demektir Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz