Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Aralık 2021

CNBC-e Frekans

CNBC e Uydu Frekansı Türksat, CNBC e Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Ekonomi ve dizi kategorilerinde yayın yapan CNBC-e kanalı, 16 Ekim 2000 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kanal Doğuş Yayın Grubu ve NBC Universal ortaklığı ile kurulmuştur. Yayın akışını güngüz ve akşam kuşağı olarak ikiye ayıran kanal, gündüz kuşağında CNBC Amerka’dan derlediği ekonomi haberlerini gündeme getirmektedir. CNBC-e bu yayın akışı ile ekonomiden haberdar olmak isteyen bireysel yatırımcıları ve üst düzey ekonomistleri kendisine bağlamayı amaç edinmektedir.

cnbc-e

Kanal, akşam kuşağında ekonomi haberlerinden uzaklaşıp bir eğlence kanalı görünümüne bürünmektedir. İkili yayın yapan kanalın akşam kuşağında Amerika’daki dünya devi kanallardan derlediği eğlence programları, diziler ve filmler yer almaktadır. Bu dizileri bazen alt yazılı bazen de orijinal dillerinde izleyicinin beğenisine sunmaktadır.

Hafta sonları çocuklara yönelik yayın yapan kanal, beğenilen yayın akışı ve içeriği sayesinde özellikle üniversite öğrencileri tarafından birçok ödüle layık görülmüştür.

CNBC-e Frekans Bilgileri Güncel:

Karasal yayın
2. bölge

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

D-Smart
36. kanal

Digitürk
30. kanal

Kablo yayını
Teledünya – 69. kanal

ADSL ile IPTV
Tivibu – 35. kanal

CNBC e Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ibrahim dedi ki:

  cnbc tv frekansından 4 gündür TLC diye yabancı yayın yapan bir televizyon geldi. sorun nedir.??

  1. cony dedi ki:

   frekansını istiyorum

 2. Bülent Tarakçioglu dedi ki:

  Sayin bayanlar baylar lütfen bana NBC-e yi Almanya da Çanak Antenne ile alma olanagi olup olmadigini bildirirmisiniz. Tesekkürler

Yorum Yaz