Client İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Client İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Client İle İlgili Cümleler

Anlamı: Müşteri

Örnek Cümleler:

 1. Our client is expecting the project to be completed by next week. (Müşterimiz, projenin gelecek hafta tamamlanmasını bekliyor.)
 2. We need to provide excellent customer service to our clients. (Müşterilerimize mükemmel müşteri hizmeti sunmamız gerekiyor.)
 3. The client was very satisfied with the final product. (Müşteri, son üründen çok memnun kaldı.)
 4. We have a meeting with the client tomorrow to discuss the project. (Yarın müşteriyle projeyi görüşmek için bir toplantımız var.)
 5. The client requested some changes to the design. (Müşteri, tasarımda bazı değişiklikler istedi.)
 6. We need to understand the needs and expectations of our clients. (Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamamız gerekiyor.)
 7. The client is willing to pay extra for additional features. (Müşteri, ek özellikler için ekstra ödeme yapmaya istekli.)
 8. We need to maintain good communication with our clients throughout the project. (Proje boyunca müşterilerimizle iyi iletişim kurmamız gerekiyor.)
 9. The client expressed concerns about the timeline for the project. (Müşteri, projenin zaman çizelgesiyle ilgili endişelerini dile getirdi.)
 10. Our goal is to meet the expectations of our clients and exceed them whenever possible. (Amacımız, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve mümkün olduğunca aşmak.)
 11. The client signed the contract and provided a deposit. (Müşteri, sözleşmeyi imzaladı ve bir depozito verdi.)
 12. We need to be responsive to our clients’ requests and inquiries. (Müşterilerimizin taleplerine ve sorularına duyarlı olmamız gerekiyor.)
 13. The client has a tight budget, so we need to find cost-effective solutions. (Müşterinin sıkı bir bütçesi var, bu nedenle maliyet etkili çözümler bulmamız gerekiyor.)
 14. We should treat every client with respect and professionalism. (Her müşteriye saygı ve profesyonellikle yaklaşmalıyız.)
 15. The client’s feedback is valuable to improve our products and services. (Müşterinin geri bildirimi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için değerlidir.)
 16. We need to ensure that the project meets the client’s specifications and requirements. (Projenin müşterinin özelliklerine ve gereksinimlerine uygun olduğundan emin olmamız gerekiyor.)
 17. The client is a key stakeholder in the project and their satisfaction is crucial to our success. (Müşteri, projenin önemli bir paydaşıdır ve memnuniyetleri başarımız için

önemlidir.)
18. We should always be transparent and honest with our clients. (Müşterilerimizle her zaman şeffaf ve dürüst olmalıyız.)

 1. The client’s input and feedback helped us improve the design. (Müşterinin girdileri ve geri bildirimleri, tasarımımızı geliştirmemize yardımcı oldu.)
 2. We need to maintain confidentiality and protect our clients’ sensitive information. (Gizliliği korumalı ve müşterilerimizin hassas bilgilerini korumalıyız.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.