Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Kasım 2020

Cem TV Frekans

Cem TV Uydu Frekansı Türksat, Cem TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Alevilik inancına sahip olanların ilk televizyon kanalı olan Cem TV Prof. Dr. İzzettin Doğan tarafından kurulmuştur. Kanalın oluşum olarak ortaya çıkması Cem Vakfı bünyesinde 4 eylül 2005 tarihinde gerçekleşmiştir. Cem TV; kültür, sanat, müzik, belgesel, sanat ve haber programları ile sadece Alevi vatandaşlara değil, her kesime seslenmektedir.

cemtv

Cem TV Frekans

Yayın Tipi: Standart Çözünürlük (SD) TV
Şifre: Şifresiz

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

13. Saat, Gece Postası, Kahve Kokusu, Piyasalar Konuşuyor, Gülgün Feyman’la Cem TV Haber , Taktik , Kale Arkası, Spordan Siyasete, Canlı Performans, 25. Kare, Yaşayan Ozanlarımız, Oy Bizim Eller, Yaşadıkça, Rüzgar ile Esintiler, Kadın Gözüyle,Lezzetli Eller,Yaşamın İçinden,Mutfakta Sağlık,  Gençler Konuşuyor, Uluç Gürkan’la Arayış, Ayıptır Söylemesi, Hangi Deprem, Cem İbadeti, Muharrem Sohbetleri, Hızır Sohbetleri, Erol Mütercimlerle Alternatif,Cumhuriyetin Bekçileri Cem TV’de yer alan belli başlı programlardır.

Cem TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. birsen dedi ki:

    cem tv frekans ayarları bizim televizyonda değişmiş sizin sayenizde kolayca yeni frekansların ayarlamasını yaptık. Teşekkürler.

Yorum Yaz