Çalışmak İle İlgili Kompozisyon
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ağustos 2018

Çalışmak İle İlgili Kompozisyon

ayni-ofiste-calismak-ayrilik-sebebiniz-olmasin2İnsanlar doğar, yaşar ve belirli bir süre yaşadıktan sonra da ölürler. Dünyaya gelen insanlar büyüyene kadar başta aileleri olmak üzere çevrelerindeki insanlara ihtiyaç duyarlar ve böylece büyüyerek kendi ihtiyaçlarını giderecek ve kendi yaşamlarını devam ettirebilecek birer birey haline gelirler.

İnsanlar yetişkin birer birey olduktan sonra çalışmaya başlarlar nitekim de çalışmak zorundadırlar. Çünkü insanlar büyüdükçe omuzlarına binen sorumlulukları büyümektedir. Yetişkin haline gelen bireyler kendi hayatlarını devam ettirirken ken di ihtiyaçlarını da kendilerini karşılarlar ve hayatlarını iyi bir yaşam standartlarında devam ettirerek ailelerinin geçimlerini sağlayabilmek için çalışmak, çabalamak durumunda kalırlar. Bu konuda da bireylerin üzerine oldukça fazla görev düşmektedir.

Bir üniversite mezunu olan ve bir meslek edinen kişiler de okumayan ve bir meslek sahibi olmayan kişiler de çalışmak zorundadır çünkü insanlar ancak ve ancak çalışarak hayatlarını devam ettirerek geçimlerini sağlayabilmektedirler.

Bir üniversite okuyarak bir meslek sahibi olan kişiler haliyle de şartları daha iyi olan işlerde çalışarak daha yüksek yaşam şartlarına sahip olurken herhangi bir eğitim düzeyinde eğitim almamış olan kişiler ise daha zor koşullu işlerde çalışmaktadırlar. Bu durum dediğimiz gibi kişilerin almış oldukları eğitim ile alakalı olan bir durumdur. Ancak şu kesinlikle unutulmamalıdır ki insanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar hayatlarının her evresinde başarılı olamayabilirler. Bu durumda insanlar yılmamalıdır ve azimle çalışmaya devam etmelidir.

Çalışmak İle İlgili Kompozisyon Kısa Örneğimiz Hakkındaki Yorum ve Önerilerinizi Aşağıdaki Yorum Alanından Hemen Bize Yazın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz