Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Temmuz 2021

“Biz Dünyayı Atalarımızdan Miras Değil Çocuklarımızdan Emanet Aldık.” Sözü ile Verilmek İstenen Mesaj Nedir?

Aşağıda “Biz dünyayı atalarımızdan miras değil çocuklarımızdan emanet aldık.” sözü ile verilmek istenen mesaj nedir kısaca olarak ele alacağız.

İnsanların dünyaya bakış açıları zamanla değişebilir. Nesillerin dünya ile olan ilişkisi gün geçtikçe gelişebilir. İnsanlar dünyaya ilgi duymaya başladıkça daha fazla mutlu olmak ve huzuru yakalamak için çabalayıp dururlar. Bu nedenle insanlar dünyaya bağlanarak istedikleri her şeyi yapmak isterler.

Biz dünyayı atalarımızdan miras değiş çocuklarımızdan emanet aldık sözüyle dünyanın güzelliklerini elde etmek ve huzuru bulmak için çırpınmak anlamı çıkmaktadır. Dünyanın güzellikleriyle oyalanıp durmak asıl işlerin önüne geçerse hayatı yaşama amacı farklı bir konuma gelir. Bunun önüne geçmek için dünyaya gerektiği kadar değer verilmesi gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. taha dedi ki:

  işime azda olsa yaradı teşekkürler

 2. Elif dedi ki:

  Hiç bişey anlamadım

 3. Anonim dedi ki:

  Hiç güzel olmamış

 4. Sananee dedi ki:

  Teşekkürler işime yaradı zaten bu siteyi çok seviyorum

 5. Ğily dedi ki:

  Ben bu kadar kolay olsa çoktan geçti gitti bu dünyadan bir şey değil de ne oldu bu iş böyle gitmez ki bir gün önce bir fotoğraf paylaştım bir fotoğraf gösterdiğim zaman diğer fotoğraflara geçmeden telefonu geri veren insanla henüz tanışmadım bir şey değil de ne oldu bu iş böyle gitmez ki bir daha hiç hatırlamam gereken tek bir gün daha çok seveceksin geri veren insanla henüz bir karar verdi bir fotoğraf paylaştı bu konuda çok güzel olmuş bu dünyada bir tek o var diye konuştu bu konuda çok iyi biliyorum o kadar da çok güzel olmuş bir fotoğraf paylaştı bu konuda bir fotoğraf paylaştı bir fotoğraf gösterdiğim zaman diğer fotoğraflara geçmeden telefonu geri.

  1. Anonim dedi ki:

   Ne anlatiyon sen acaba

  2. Jjcc dedi ki:

   Ne diyon sen acaba ne anlatiyon hangi kafayi yasiyon acaba

Yorum Yaz