Beyaz TV Frekans

Türksat Beyaz TV Frekansı, Beyaz TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Ses Tv’nin bir uzantısı olarak yayın yapan Beyaz TV, yayın hayatına ilk olarak 24 Mayıs 2010’da giriş yapmıştır. Beyaz Tv izleyebilmek için  Türksat 3A, D-Smart, Digitürk, Teledünya, Tivibu veya Kablo TV gibi özel yayın yapan hizmetlerden birine sahip olmak gerekmektedir. Beyaz TV akla gelen her türlü kategoride yayın yapan ulusal bir televizyon kanalıdır. Kanalın ana haber bülteni; hafta içi Ferda Yıldırım, hafta sonu Volkan Saygıner tarafından sunulmaktadır.

beyaztv

Uzat Elini, İş ve Yaşam, Evdeki Misafir, Şeker Tadında, Emine Beder ile Mutfak Aşkı, Bu Benim Tarzım,  Ataman ile Tatildeyiz, Doğukan ile Dünya Turu,  Sahabe Hayatı, Cemalnur Sargut’la Aşka Yolculuk, Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze,  Ebruli, Yakın Plan,Ebru Gediz’le Yeni Baştan, Beyaz Tv Çizgi film Kuşağı kanalın önde gelen programları olarak sıralanabilir.

Beyaz TV Güncel Frekans Bilgileri Türksat 3a:

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Beyaz TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

36 yorum

  1. Beyaz tv uydu da sinyal çok zayıf olduğu için çekmiyor. Diğer ulusal kanalların sinyal seviyesi 75-85 gösterirken Beyaz tv 35-40 larda geziyor ve göstermiyor. Bu genel bir sorun mu?

  2. son günlerde uydudan yayın firakansınızı alamıyoruz.dolayısıylada yayınlarınız yok.yeni firekans veya sebebini açıklarmısınız. iyi çalışmalar.

  3. Bir cok insan ayni sorun hakkinda bilgi verdigi halde Neden ciddiye alinip bilgi verilmemis anlamiyorum madem cozum hakkinda bilgi vermeyeceksinzz niye Yorum Yazin diosunuz olmuo Bu frekans!

  4. verdiğiniz frekans numarasında bazen beyaz tv,bazende tv 5 çıkıyor bu çakışma ne demek oluyor?beyaz tv yi izlerken tv 5’e dönüveriyor başka düzgün frekansınız yokmu?

  5. daha once kullanmis oldugum canaga cift elenbi taktim butun kanallari sorunsuz izleyebiliyorum fakat beyaz tv cekmiyor elenbiyi her yere cevirdim ama olmadi diger kanallarda hic bir sorun yok sadece beyaz tv cekmiyor sinyali yok sebebi ne olabilir

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.