Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2021

Beslenme Uyku ve Barınma İhtiyaçlarınızı Nerede Karşılarsınız

Beslenme Uyku ve Barınma İhtiyaçlarımızı Nereden Karşılarız hakkında bilgi kısaca, Beslenme Uyku ve Barınma İhtiyaçlarınızı Nerede Karşılarsınız?

Bu ihtiyaçların tümü evlerimizde karşılanabilmektedir. Evlerimizin bunlar için farklı bölümleri mevcuttur. Örnek vermek gerekirse mutfak beslenme için, yatak odası uyku için ve salon da vakit geçirme anlamıyla barınma için kullanılır. Genel anlamıyla barınma tüm evimizde karşıladığımız bir temel ihtiyacımızdır.

Evlerimizde dış ortamdan bir manada kopuk oluruz. Özellikle geceleri dışarıda bizim için tehdit olabilecek bazı unsurlardan uzak kalmış oluruz. Bunun yanında evimiz bizim barınma, beslenme ve uyku ihtiyaçlarımızı da sağlamamızı sağlar. Tüm bunlar evimiz dışında bazı özel yerlerde de karşılanabilir. Örneğin otellerde uyku ihtiyacımızı, restoranlarda beslenme ihtiyacımızı karşılayabiliriz.

Bizden çok önceki insanlar ise mağaralarda yaşamaktaydı. Sonrasında teknolojileri geliştikçe barınaklar yapmaya başladılar. Bu barınaklar en başta sadece ağaç ve bitki parçalarından oluşmaktaydı. Bu da insanların ev dediği yerin dört duvar arası olmayabileceğini göstermektedir.

1460_17722_33PSV51

Beslenme Uyku ve Barınma İhtiyaçlarınızı Nerede Karşılarsınız Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ece dedi ki:

    nasıl oluyor buuuu

Yorum Yaz