Besle, büyük danayı; tanımasın anayı Atasözünün Anlamı

Besle, büyük danayı; tanımasın anayı Anlamı ve Açıklaması:

Anne ve babalar çocukların sağlıklı büyümeleri, iyi bir eğitim görmeleri için her türlü zorluğa katlanırlar. Ama buna karşılık çocuklarından umduklarını bulamazlar. Çocuklar kendilerine karşı gerekli saygı ve sevgiyi göstermezler, hayırsız olurlar, onların değerini bilmezler, onları tanımazlar. Dolayısıyla da anne ve babanın emeklerine karşı nankörlük etmiş olurlar.

_______________________________________________

Besle, büyük danayı; tanımasın anayı atasözünü haklı kıldıran başınızdan geçen bir olayı ya da hikaye ve kompozisyonları aşağıdan anında bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin ….

Besle, büyük danayı; tanımasın anayı ne anlama gelir, Besle, büyük danayı; tanımasın anayı ne demektir anlamı , Besle, büyük danayı; tanımasın anayı atasözünün açıklaması , Besle, büyük danayı; tanımasın anayı Atasözünün Hikayesi , Besle, büyük danayı; tanımasın anayı atasözü ile ilgili Kompozisyon Makale ve Yazılar

1 yorum

  1. Selamın aleyküm ödev sayfası valla dikkat çekici, sağ olun Besle, büyük danayı; tanımasın anayı Atasözünün Anlamı Ödevimi yazdım bitirdim, on numara beş yıldız oldu. bu yazıyı hazırlayanlara teşekkürler, yakışıklı erkeklere selamlar :)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.