Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Mayıs 2019

Bazı Bireyler Zorluklar Karşısında Kısa Sürede Pes Ederken Bazıları Neden Zorluklarla Başa Çıkmaya Çalışır?

Aşağıda bazı bireyler zorluklar karşısında kısa sürede pes ederken bazıları neden zorluklarla başa çıkmaya çalışır kısaca olarak ele alacağız.

Bireyler farklı dünya görüşlerine sahip olarak farklı farklı hayatlar yaşamak durumunda kalabilirler. Her bireyin başından geçen olaylar kendi karakterlerine, kararlarına ve tecrübelerine göre değişmektedir. Bazı bireyler zorluklar karşısında kısa sürede pes ederken bazıları zorluklarla başa çıkmayı becerir.

Bazı bireylerin kolayca pes etmeleri, sabırsız ve dirençsiz olmalarından ileri gelir. Bazı bireylerin de zorluklarla baş edebilmesi azim ve kararlılıklarını göstermektedir. Bu nedenle bireyler birbirinden farklı olarak farklı hayatlar yaşamak durumunda kalabilirler. Zorluklarla baş edebilmek her bireyin yapabileceği şeyler değildir. İnsandan insana bazı farklılıklar vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. merve özkaynak dedi ki:

    harika, Slm bu eğitim sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, ödevim için kopyaladım Bazı Bireyler Zorluklar Karşısında Kısa Sürede Pes Ederken Bazıları Neden Zorluklarla Başa Çıkmaya Çalışır? ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

Yorum Yaz