Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Kasım 2020

Başarılarımız Sorumluluk Taşımamıza Bağlıdır ile İlgili Mektup Örneği

Aşağıda başarılarımız sorumluluk taşımamıza bağlıdır ile ilgili mektup örneği kısaca olarak ele alacağız.

Sevgili arkadaşım Ali,

Hayatta her şey her zaman istediğimiz gibi olmaz. Bu nedenle şartları iyileştirmek ve mutlu olmak için çabalamamız gerekir. Bu okul hayatında da böyledir Sen hep çalışkan ve başarılı bir insan olmayı başardın. Bundan sonra da istediğin yerlere geleceğini umuyorum.

İnsanlar hayatlarında başarı elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Ama en önemlisi de dürüst ve samimi olmaktır. Bu nedenle başarısızlıkların altından en büyük etkenlerden biri sorumlulukların yerine getirilmemesidir. Bireysel sorumlulukların yerine getirilmesi daha büyük sorunların yaşanmasına neden olmaktadır.

Bundan sonraki hayatında bundan önce olduğu gibi başarının sırrının sorumluluk taşımamızda olduğunu unutmaman temennisini taşıyorum. Her şeyin istediğimiz gibi olması mümkün değilken bize düşen görevleri yerine getirmek ve çabalamak en önemli vazifemiz diye düşünüyorum.

Eminim bu fikir ve hislerime sen de katılırsın. Başarının tadını almış insanlar olarak sorumluluklarımızın daha da farkında olmamız bize daha büyük işlerin düştüğünü gösteriyor. Bunun için asla çabalamaktan ve sorumluluklarımızı yerine getirmekten vazgeçmemiz gerekiyor.

En kısa zamanda bana cevap yazmanı bu konu hakkındaki fikirlerini benimle paylaşmanı merakla bekliyorum. Eminim ki senin de farklı ve güzel fikirlerin vardır. Hoşça kal ve kendine iyi bak.

Başarılarımız Sorumluluk Taşımamıza Bağlıdır ile İlgili Mektup Örneği Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Emel dedi ki:

    sadece ve kısa yazılmış, Başarılarımız Sorumluluk Taşımamıza Bağlıdır ile İlgili Mektup Örneği süper beğendim, ödevim hemencecik bitti, tabi çalışkan olmam ayrı bir konu.

Yorum Yaz