Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın Atasözünün Anlamı

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın Anlamı ve Açıklaması:

Bazı bencil, çıkarcı kimseler vardır ki, onlar, sırf kendilerine zarar vermiyor diye kötülük yapan kimselere engel olmazlar. Onların başkalarına kötülük yapmalarına, bu kötülüklerinin bütün bir toplumu zarara uğratmalarına ses dahi çıkarmazlar; onlara dokunmamaya çalışırlar. Oysa bu tavır son derece yanlıştır. Yalnız kendimizi değil, toplumun diğer bireylerini de düşünmek zorundayız. Bana ne demek, nemelâzımcı olmak toplumun dirlik ve düzenliğini temelden bozacak bir harekete yol açar.

_______________________________________________

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın atasözünü haklı kıldıran başınızdan geçen bir olayı ya da hikaye ve kompozisyonları aşağıdan anında bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin ….

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın ne anlama gelir, Bana dokunmayan yılan bin yaşasın ne demektir anlamı , Bana dokunmayan yılan bin yaşasın atasözünün açıklaması , Bana dokunmayan yılan bin yaşasın Atasözünün Hikayesi , Bana dokunmayan yılan bin yaşasın atasözü ile ilgili Kompozisyon Makale ve Yazılar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz