Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2018

Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa Atasözünün Anlamı

Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa Anlamı ve Açıklaması:

1. Hemen her kişi kendi geleceğini kendisi hazırlar. Kendisine gelecek zararların ya da faydaların tümü onun tutumuna bağlıdır, her şeyin sorumlusu o olur.

2. Ne söylediğini bilmeyen, sözlerinin onu nereye ulaştıracağını hesap etmeyen, lüzumsuz ve çok konuşan kimse, dili yüzünden çeşitli zararlara uğrar. Aksine diline bir çeki düzen veren, susmasını bilen ve ancak gerektiği yerde konuşan kimseler bu belâlardan uzak olur.

_______________________________________________

Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa atasözünü haklı kıldıran başınızdan geçen bir olayı ya da hikaye ve kompozisyonları aşağıdan anında bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin ….

Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa ne anlama gelir, Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa ne demektir anlamı , Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa atasözünün açıklaması , Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa Atasözünün Hikayesi , Bana benden olur, her ne olursa, başım rahat bulur, dilim durursa atasözü ile ilgili Kompozisyon Makale ve Yazılar

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. alara dedi ki:

    Çok güzel bir site

Yorum Yaz