Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ekim 2021

Az tamah çok ziyan getirir Atasözünün Anlamı

Az tamah çok ziyan getirir ne anlama gelir, Az tamah çok ziyan getirir ne demektir anlamı , Az tamah çok ziyan getirir atasözünün açıklaması , Az tamah çok ziyan getirir Atasözünün Hikayesi , Az tamah çok ziyan getirir atasözü ile ilgili Kompozisyon

Az tamah çok ziyan getirir Anlamı ve Açıklaması:

Elindekiyle yetinmeyen, daha fazlasını isteyen, isteklerine kavuşmak için çeşitli yollara başvuran insan, bu tutumundan ötürü zarara uğrar. Çünkü aç gözlülüğün sebebiyle ihtiyatsız davranmış ve tehlikenin içine düşmüştür. Bu gibi kişiler kimi zaman ellerindekileri de kaybederler.

________________________________________________

Az tamah çok ziyan getirir atasözünü haklı kıldıran başınızdan geçen bir olayı ya da hikaye ve kompozisyonları aşağıdan anında bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin ….

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. pınar dedi ki:

  Çok beyendim

 2. batuhan dedi ki:

  lütfen yalan konuşma

 3. melike nazlı dedi ki:

  ayrıca bu site sadece atasözlerini değil daha bir çok konuları anlatıyor kısacası bu siteden öğrendiğm herşeyden çok memnunum diğer arkaedaşlarımında bu siteden yararlanmasını tercih ederim çünkü ben bütün bilgilerimi bu siteden öğrendi bunların hepsi sayesinde çok başarılı bir öğrenci oldum. bu siteyi kuran herkese çok teşekkür ederim. :)

 4. akın dedi ki:

  çok beğendim muhtesem

  1. melike nazlı dedi ki:

   evet derslerimde bu site çok işime yaradı.atasözlerinin hepsini artık bu siteden araştırıyorum ve çok memnunum
   :)