Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Aralık 2021

Avrasya TV Frekans

Türksat Avrasya TV Frekansı, Avrasya TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Yayın merkezi KKTC’de olan Avrasya TV, asıl adıyla Avrasya Radyo Televizyonu (ART) olarak bilinmektedir. Hem başkent Ankara’da hem de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde merkezleri vardır. Kanal 8 Nisan 2003 tarihinde yayın hayatına merhaba demiştir. Avrasya TV  KKTC’de karasal yayın yaparak izleyicisiyle buluşmaktadır.

avrasyatvKanalın adı bir dönem Ergenekon aramaları ile sıkça gündeme gelmiştir. kanalın Ankara binasında Savcı Zekeriya Öz’ün talimatı ile arama başlatılmış; kanalın doküman ve bilgisayarları terörle mücadele ekipleri tarafından inceleme altına alınmıştır. Avrasya televizyonunun sahibi Mustafa Özbek, Ergenekon sanığı olarak 22 ay Silivri Ceza Evinde kaldıktan sonra 2010 yılının Ekim ayında tahliye olmuştur.

Avrasya TV Frekans Bilgileri :

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Avrasya TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Gülnara Arslanova dedi ki:

    Iyi günler! Ben marmara üniversitesinin radyo televizyon sinema Bölümü öğrencisiyim, kanalınıza yeni muhabirler arıyorsunuz diye okumuştum fakat kimseye ulaşamadım. Şu an kısmı Zamanlı çalışabilirim ama yazın tüm Zamanlı işe geçebilirim eğer memnun kalırsanız. 21 yaşımdayım, rusça İngilizce, Tatarca ve Türkçe biliyorum.

  2. yusuf dedi ki:

    iyi gunler ,firekaslariniz cikmiyor TURK sat dan malesef kanalinizi seyredemiyoru.Saygilar

Yorum Yaz