Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ocak 2022

Aslan Yattığı Yerden Belli Olur İle İlgili Kompozisyon

Aslan Yattığı Yerden Belli Olur İle İlgili Kompozisyon hakkında bilgi kısaca.

Temiz olmak her insanın sahip olması gereken ve herkesçe iyi karşılanan ortak değerler tarafından güzel bulunan bir haldir. Temiz bir insan sağlığına önem verdiği gibi çevresine de önem vermektedir. Diğer insanlarla buluşmaya temiz gittiğine göre onlara saygılıdır ve buluşmalara önem vermektedir. Temiz insanlar herkes tarafından sevilir. Bir insanın temiz olup olmadığını anlamak ise yaşadığı yere bakmak kadar kolaydır.

Atasözünde söylenmek istenen de insanın temizliğinin yaşadığı yer ve çevresine bakarak anlaşılabileceğidir. Bireyler kendi çevresini temiz tutarsa tüm toplum temiz olur. Sağlık ve dış görünüşün ikisini birden sağlam tutan temizlik, herkesin yaşadığı yerden uygulamaya başlaması gereken bir özelliktir.

Temizliğimize dikkat etmezsek hastalığa yakalanma riskimiz birden bire artar. Daha güzel bir çevrede yaşamak ve sağlıklı olmak için temizlik vazgeçilmezdir. Her zaman ve her yerde temizliğimize önem vermeliyiz ki hem insanlar bizi sevsin hem de sağlığımızdan olmayalım.

indir

Aslan Yattığı Yerden Belli Olur İle İlgili Hikaye Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ggg dedi ki:

  Bununla ilgili deneme yazarmısınız

 2. filiz dedi ki:

  teşekkür ederim, tam da beklediğim gibi, kısa ve güzel olmuş, elinize sağlık, okulun en güzel kızı olarak yazıyorum, kimse kıskanmasın. :)

 3. MİHRİBAN dedi ki:

  Teşekkür ederim çok beğendim

 4. özge dedi ki:

  çok teşekkür ederim…

  1. müjde dedi ki:

   güzel beğendim

Yorum Yaz