Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon

arkadaslik-nedir

Arkadaşlığa dair kesin bir tanım yoktur. Ancak biz insanlar; arkadaşlığın, dostluğun, kardeşliğin iki elmanın yarısı olmak olduğunu biliriz.

arkadaslik-nedirİnsanlar yaşadığı süre boyunca bir çok kötü olaylar karşı karşıya kalır ve bir çok zorlukları atlatmaya çalışır. Çünkü her insan her gününü çok güzel dört dörtlük geçirmez. İnsanların hayatlarında hem mutlu günler olurken aynı zamanda mutsuz günler de yaşanır.

İnsanlar yaşamları boyunca karşılaştıkları zorluklarda kendilerine destek olacak, zor anlarında ellerinden tutup onları teselli edecek bir dosta ihtiyaç duyarlar. Çünkü insanları en iyi dostları ya da arkadaşları dediğimiz kişiler anlar, onlar arkadaşlarını tam anlamıyla tanımaktadır bu nedenle de insanları en iyi dostları ya da arkadaşları anlamaktadır.

Gerçek arkadaşlar ya da diğer adıyla dostlar insanların hem iyi gününde hem de kötü günlerinde yanında olur ve ona destek olur. Eğer bir kişi sizin yanınızda sadece iyi günlerde duruyorsa o kişi sizin arkadaşınız ya da dostunuz değildir.

 

Arkadaşlık İle İlgili Söyleşiler Hakkındaki Fikirlerinizi Sizler de Yorum Kısmından Hemen Bize Yazın. 

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.