Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

AÖF Sınav Giriş Belgesi (14-15 Aralık 2013) Sınav Giriş Yerleri

14 ve 15 Aralık 2013 tarihinde yapılması beklenen Sonbahar Güz Dönemi AÖF Vize sınav giriş yerleri, AÖF sınav giriş belgesi sonbahar dönemi, 14-15 Aralık 2013 AÖF Vize Sınav Giriş Belgesi belli oldu.

14- 15 Aralık 2013 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Açık öğretim iktisat ve işletme fakülteleri tarafından 2018 2019 öğretim yılının güz dönemi vize sınavları yapılacak. Güz ve bahar olmak üzere iki dönemde yapılacak olan sınavların güz sınavları kolu bu yıl 14- 15 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. Sınavda dönemlik kredili sistem uygulanıyor. Her yıl olduğu gibi bu öğretim yılında da yapılacak olan sınavlarda öğrencilerin geçip geçmeyeceği belli olacak.

SINAV GİRİŞ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Öğrencilerin sınav giriş belgelerinde bu sınavlara girecekleri şehir, bina, salon ve tarihler belirtilmiş olacak. Öğrenciler sınav bilgilerine sınavın bir hafta öncesinde Açık öğretim bürolarından ya da  “http://ogrenci.anadolu.edu.tr” adresinden öğrenebilecekler. Bunun için öğrencilerin şifre ve kimlik numaralarını bilmeleri yeterli. Öğrencilerin giriş belgeleri ve sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine gönderilmeyecek, bilgiler yine aynı yöntemle öğrenilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. berkant kılıç dedi ki:

    sınavım iyimi

Yorum Yaz