Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Eylül 2021

AÖF kayıt ücretleri hangi bankaya yatırılacak

AÖF kayıt ücretleri 2014.  AÖF kayıt ücretleri ne kadar? AÖF kayıt ücretleri hangi bankaya yatırılacak?

Açık öğretim fakülteleri için harçlar hangi bankalar üzerinden yatırılabiliyor, açık öğretim harç ödemelerinin parasının yatırıldığı bankalar ve şubeleri. 2014 yılı AÖF kayıt ücretleri vakıfbank’a yatırılacaktır. Aşağıda ödeme yollar ve ödemeyi nasıl yapacağımız özetlenmiştir. Açık öğretim fakülteleri kayıt tarihlerinde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Önemli bilgi! Bankada ödeme yaptığınız sırada vatandaşlık numaranızı ve hangi bölüme veya programa kayır istediğinizi görevli kişiye söyleyiniz.

Not: Söylenen bu dört yol haricinde ödeme işlemlerini posta ile havale, banka havalesi, EFT gibi yöntemlerle halledebilirsiniz.

Vakıfbank Şubelerine Ödeme Nasıl yapılır?

Vakıfbank şubelerinden herhangi birine giderek vatandaşlık numaranız ile kayıt yaptırmak istediğiniz bölümü veya kayıt türünü söyleyerek ödemenizi yapabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığından Ödeme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank internet bankacılık sisteminden yararlanıyorsanız internet adresine tıklayıp web şubem menüsü üzerinden kendi şifreniz ile giriş yapıp ödemeler, üniversite harç işlemleri seçeneklerine giriniz. Sonrasında üniversite olarak Anadolu Üniversitesi seçeneğine tıklayınız. Öğrenci numarasını bölümüne vatandaşlık numaranızı yazmanız gerekmektedir. Daha sonra devama basıp sonra açılan  sayfadan bölümünüzü seçerek ödemeyi onaylayınız. Onayın ardından ekranda çıkan dekontu yazıcı ile yazdırarak saklamanız önerilmektedir.

Vakıfbank ATM ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Kart olmadan ödeme: Parobankomat ATM ile girişe basıp kartsız işlemler ekranı üzerinde üniversiteye ödeme seçeneğine basın. Ekranda çıkan Anadolu Üniversitesi kodunu ve vatandaşlık numaranızı girin ve programınızı seçip parayı yatırın.

Kart ile ödeme: Vakıfbank bankomat kartınız ile giriş yaparak üniversite ödeme seçeneğinde ekran üzerinde görünen Anadolu Üniversitesi kodunu ve vatandaşlık numaranızı girip ekranda kendi programınızı seçiniz. İsterseniz bilgileri girerek başkası adına da yapma şansına sahipsiniz.

İşlemin tamamlanmasının ardından makbuzunuzu almayı unutmayınız.

Telefon Bankacılığı ile Ödeme Nasıl Yapılır

Vakıfbank internet müşterisi olan kişiler 444 0 724 vakıfbank telefon bankacılığını arayıp sırayla Bankacılık hizmetlerini, 12 rakamlı vakıfbank müşteriye özel numarayı ve 8 rakamlı internet şifresini girerek müşteri temsilcisine bağlanıp ödeme işlemlerini yapabilirler.

Ödemeleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki bankaya yapan kişiler dekontlarını AÖF’nin Lefkoşadaki şubesine teslim etmek zorundadır.

AÖF kayıt ücretleri hangi bankaya yatırılacak hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz