Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

AÖF Giriş Yerleri (14-15 Aralık) Vize Sınavı Giriş Belgesi Çıkart

AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

AÖF vize sınavı giriş yerleri belli oldu. 2 Aralık 2013 Pazartesi günü açıklanan AÖF giriş yerleri aşağıdaki bağlantı yardımıyla öğrenilebilir.

2018 2019 öğretim yılı göz dönemi vize sınavları giriş yerleri açıklandı.  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim iktisat ve işletme fakülteleri tarafından 14-15 Aralık Cumartesi ve Pazar günlerinde gerçekleştirilecek. AÖF 14 ve 15 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilecek olan Güz Sonbahar AÖF Vize sınav giriş yerleri açıklandı, AÖF sınav giriş yerleri sonbahar dönemi, 14-15 Aralık 2013 AÖF Vize Sınav Giriş Belgesi öğren

Dönemlik-kredili sistem gereğince bir öğretim senesi Güz ve Bahar olmak üzere iki dönemden meydana gelmekte olup bir dönemde ara ve dönem sonu sınavları olmak üzere iki sınav halinde gerçekleştirilmektedir.

aöf kayıt anadolu üniversitesi

AÖF SINAVA GİRİŞ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF Giriş belgesi Öğrencilerin “Sınav Giriş Belgeleri” isimli belgelerinde bu sınavlara girecekleri kent, bina, salon ve tarih belirtilmiş halde yer alacaktır.
Bu belge öğrencilerin ev adreslerine postalanmayacak olup bu belgenin öğrenci tarafından sınavdan en fazla bir hafta önce AÖF bürolarından veya “http://ogrenci.anadolu.edu.tr” adresinde bulunan “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” sekmesinden şifre ve T.C. kimlik no sorgusuyla alınması gerekmektedir.

Öğrenciler Sınav sona erdikten en fazla 20 gün sonrasında yine yukarıda belirtilen sitenin belirtilen sekmesinden aynı bilgi sorgulamasıyla sınav sonuçlarına bakabilecektir. AÖF giriş yerleri yine sınav belgesi gibi, öğrencilerin ev adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.

2018 2019 Öğretim Yılı Açıköğretim Sınav Tarihleri:
Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 – 27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

AÖF Giriş Yerleri, AÖF Giriş Belgesi, hakkında sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz