Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Temmuz 2019

Allah’ın Emirlerini İyice Öğrenip O Emirleri Yerine Getirmek, Özellikle Gençlik Yıllarında Daha Önemli Sayılmıştır. Bunun Sebepleri Nelerdir? Kısaca Yorumlayınız.

Aşağıda Allah’ın emirlerini iyice öğrenip o emirleri yerine getirmek, özellikle gençlik yıllarında daha önemli sayılmıştır bunun sebepleri nelerdir kısaca yorumlayınız kısaca olarak ele alacağız.

Genç olmak, bazı şeyleri en iyi şekilde yerine getirmek demektir. Bunlardan birkaçı da görev ve sorumlulukların yerine getirilmesi demektir. Allah’ın emirlerini iyice öğrenip o emirleri yerine getirmek için dinç ve dinamik olmak gerekir.

Allah’ın emirleri ve yasakları uyulması gereken kurallardır. Gençlik yılları ömür sermayesinin en önemli yılları olarak bilinmektedir. Bir daha geri gelmemesi, ihtiyarlıktan önce de mutlaka kıymetinin bilinmesi gerekir. Genç olmak, elinden iş gelmek, cevval olmak, yiğit olmak, güçlü olmak, kararlı ve sabırlı olmak anlamına geldiğinden Allah’ın emirlerine uyulması da bunları gerektirdiğinden İslam en iyi şekilde gençlik çağlarında yaşanmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Çağla dedi ki:

    Sağolun dineliğiniz neyse kabul etsin :)))

  2. Mehmet dedi ki:

    Harika hazırlanış olarak güzel ödevimi tamamladım sayenizde mükemmelsiniz :)

  3. meryem can dedi ki:

    merhaba arkadaşlar ödev sitesi ciddiyim çok iyi, ödevimde kullandım, Allah’ın Emirlerini İyice Öğrenip O Emirleri Yerine Getirmek, Özellikle Gençlik Yıllarında Daha Önemli Sayılmıştır. Bunun Sebepleri Nelerdir? Kısaca Yorumlayınız. çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

Yorum Yaz