Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2022

Aile Bireylerinizin Televizyon, Bilgisayar ve Cep Telefonu Kullanımını Doğru Buluyor Musunuz?

Bu yazımızda aile bireylerinizin televizyon, bilgisayar ve cep telefonu kullanımını doğru buluyor musunuz kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Teknoloji hayatımızı kolaylaştıran buluşların kullanılmasında ve hayatımızda önemli bir yere sahip olmasında etkilidir. Teknoloji sayesinde özellikle iletişim ve ulaşım teknolojileri de  gelişmektedir. İletişim teknolojilerinde televizyon, bilgisayar ve cep telefonu gibi cihazlar günümüzde internetin keşfiyle önemli bir yere sahip olmuştur.

Aile bireylerinin televizyon, bilgisayar ve cep telefonu kullanımı oldukça doğrudur. Çünkü iletişim teknolojilerinden yararlanmak sosyal iletişimi de kuvvetlendirmektedir. Fakat bunun için doğru bir iletişim kanalı oluşturmak gerekir. Teknolojik cihazları yerinde ve gerektiğince kullanmak gerekir. Teknolojinin zararlarından da korunmak gerekir. Teknoloji bir ihtiyaçtır, bu ihtiyacın abartılmaması gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. saide dedi ki:

    Ben çok doğru buluyorum neden mi çünkü bunlara en çok bağlı kişi benim :) Ne yapalım yani teknoloji bu kadar gelişmişken biz teknolojiye ayak uydurmayalm mı ?

Yorum Yaz