Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Kasım 2020

Ağacı Kurt İnsanı Dert Yer İle İlgili Kompozisyon

İnsanlar yaşamları boyunca bir takım olaylarla karşı karşıya kalırlar yani bir çok olay yaşarlar ve bu olaylar karşısında da farklı farklı duygular içine bürünürler. Kimi insanlar hayatları boyunca ufak tefek sıkıntılar yaşarlar bazı insanların ise tabir-i caizse yüzleri gülmez ve sıkıntı hayatlarından eksik olmaz. Ama şu bir gerçektir ki; İnsanın hayatında hiç bir şey dört dörtlük olmaz ve illaki hayatında sıkıntılarla karşılaşır.

Ufacık bir kurt bazen bir ağacın yok olmasına neden olabilir; insanlar için de aynı şey geçerlidir aslında. İnsanlar dertlerinden, sıkıntılarından dolayı sağlıklarına zarar verebilirler yani düşünmekten bu sorunları kafalarına takmaktan hasta olabilirler hatta daha kötüsü bu dertler o kişilerin ölümlerine bile neden olabilir.

Hayatında sürekli olumsuzluklar yaşayan ve stresli olan sürekli dertleri olan kişiler çok çabuk yıpranırlar ve bu nedenle de çok çabuk yorulurlar ve diğer insanlara göre çabuk yaşlanırlar. Bu durum da onların sağlığını olumsuz yönde fazlasıyla etkiler.

Ağacı Kurt İnsanı Dert Yer Anlamı Konusunda Yazdığımız Yazı Hakkındaki Yorumlarınızı Hemen Bizlerle Paylaşın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. hatice dedi ki:

  bu ödevi hazırlayanların eline sağlık benim işime oldukça yaradı yani süper diyebilirim.

 2. Cemre sena dedi ki:

  Güzel ama birazdaha güzel olabilir

 3. Gshsg dedi ki:

  Guzel iyi biraz daha iyi olabilir

 4. Ece Naz Gül dedi ki:

  Çok güzel olmuş ellerine saģlık

 5. serenay dedi ki:

  Çok güzel de biraz büyüklerin yazdığı yazı olmuş ben bunu yazarsam defterime öğretmenim kolaylıkla anlar o yüzden bana etkili olmadı üzgünüm yararlı değil :(

Yorum Yaz