Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Haziran 2021

Aferin Kelimesi İle İlgili Cümleler

Aferin ile ilgili cümleler örnekleri. Aşağıda aferin kelimesi ile ilgili cümle örnekleri hazırladık. Değerli öğrenciler aferin cümle içinde kullanımı hakkında bilgiler şöyle:

Aferin Kelimesinin Eş Anlamı: Bravo

Aferin Kelimesinin Anlamı:  Beğenilen bir iş bir davranış için kullanılan alkışlama sözü anlamına gelmektedir. Aferin ve bravo kelimeleri aynı anlama gelen eş anlamlı kelimeler arasında bulunmaktadır.

Aferin ile ilgili cümleler:

*Çocuklara aferin damgası vererek onların gönlünü yapıyor.

*Ben ona aferin demekten başka bir şey demiyorum.

*Bol aferinli bir imtihan olduğu için ben de çok şaşırdım.

Aferin İle İlgili Cümle Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ezgi dedi ki:

  Türkçe ödevimiz Aferin eş anlamlısı ve iki tane cümle lazımdı vardı, buradan baktım, hem de çok iyi anladım, teşekkürler.

 2. hazal dedi ki:

  eh işte güzel demeyeceğim, çünkü Aferin eş anlamlısı ve iki tane cümle lazımdı mükemmel olmuş, bu arada Muş güzeliyim, okulun da en zeki öğrencisiyim, kıskananlar çatlasın.

  1. tes dedi ki:

   pıf pıf pıf sen kendini kandır

 3. seda dedi ki:

  hazırlayanların koluna sağlık, anlaşılır olmuş, Aferin ile ilgili cümle nedir öğrendim cümle de yazdım, ödevim hemen yazdım, Manisa okulları arasından birinciyim, bu arada kıskanmayın.

 4. ceyda dedi ki:

  elinize sağlık, Aferin ile ilgili cümle nedir öğrendim cümle de yazdım, ödevim çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

 5. ceyda dedi ki:

  süper ya, beğendim Aferin ile ilgili cümle ile ilgili cümleler ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

 6. betül dedi ki:

  mükemmel görüyorsunuz Aferin sözcüğünün ile ilgili cümlenı yazdım cümle örnekleri de süper anlatmaya gerek yok, ödevim beş dakikada bitiverdi. :)

 7. mine dedi ki:

  işte bu arkadaşlar, benim adım mine, ben Aferin sözcüğünün ile ilgili cümlenı yazdım cümle örnekleri de süper ödevini çok beğendim öğretmen 100 verdi, beğenen yoruma gelsin. :)

 8. hatice dedi ki:

  selam, Aferin sözcüğünün ile ilgili cümlenı yazdım cümle örnekleri de süper ödevim için kullandım, ben Bilecik birincisi hatice hem güzel hem de çalışkanım, tembelleri sevmem.

Yorum Yaz