Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Haziran 2021

Aferin Kelimesi Eş Anlamlısı ve Cümle İçinde Kullanımı

Aferin eş anlamı nedir? Aşağıda aferin kelimesi eş anlamlısı ile ilgili cümleler hazırladık. Değerli öğrenciler aferin anlamdaşı ve cümle içinde kullanımı hakkında bilgiler şöyle:

Aferin Kelimesinin Eş Anlamı: Bravo

Aferin Kelimesinin Anlamı:  Beğenilen bir iş bir davranış için kullanılan alkışlama sözü anlamına gelmektedir. Aferin ve bravo kelimeleri aynı anlama gelen eş anlamlı kelimeler arasında bulunmaktadır.

Aferin ile ilgili cümleler:

*Çocuklara aferin damgası vererek onların gönlünü yapıyor.

*Ben ona aferin demekten başka bir şey demiyorum.

*Bol aferinli bir imtihan olduğu için ben de çok şaşırdım.

Aferin Eş Anlamı ve Örnek Cümleler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ezgi dedi ki:

  Türkçe ödevimiz Aferin eş anlamlısı ve iki tane cümle lazımdı vardı, buradan baktım, hem de çok iyi anladım, teşekkürler.

 2. hazal dedi ki:

  eh işte güzel demeyeceğim, çünkü Aferin eş anlamlısı ve iki tane cümle lazımdı mükemmel olmuş, bu arada Muş güzeliyim, okulun da en zeki öğrencisiyim, kıskananlar çatlasın.

  1. tes dedi ki:

   pıf pıf pıf sen kendini kandır

 3. seda dedi ki:

  hazırlayanların koluna sağlık, anlaşılır olmuş, Aferin eş anlamı nedir öğrendim cümle de yazdım, ödevim hemen yazdım, Manisa okulları arasından birinciyim, bu arada kıskanmayın.

 4. ceyda dedi ki:

  elinize sağlık, Aferin eş anlamı nedir öğrendim cümle de yazdım, ödevim çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

 5. ceyda dedi ki:

  süper ya, beğendim Aferin eş anlamı ile ilgili cümleler ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

 6. betül dedi ki:

  mükemmel görüyorsunuz Aferin sözcüğünün eş anlamını yazdım cümle örnekleri de süper anlatmaya gerek yok, ödevim beş dakikada bitiverdi. :)

 7. mine dedi ki:

  işte bu arkadaşlar, benim adım mine, ben Aferin sözcüğünün eş anlamını yazdım cümle örnekleri de süper ödevini çok beğendim öğretmen 100 verdi, beğenen yoruma gelsin. :)

 8. hatice dedi ki:

  selam, Aferin sözcüğünün eş anlamını yazdım cümle örnekleri de süper ödevim için kullandım, ben Bilecik birincisi hatice hem güzel hem de çalışkanım, tembelleri sevmem.

Yorum Yaz