Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

Adalet Bakanlığı Personel Alım Başvurusu

adalet bakanlığıAdalet Bakanlığının Personel Alımı Ne Zaman, Adalet Bakanlığı Personel Alım Başvurusu

Devlet memurluğu görevinde yer almak isteyen kişiler yapılacak olan KPSS’ye başvurabilirler.

2014 yılında pek çok kamu kuruluşunda olduğu gibi Adalet Bakanlığı da personel alımı yapacaktır. Alımlarda 2014 KPSS puanları geçerli olacaktır. Personel alımı ile ilgili olarak Bakanlık tarafından Personel Genel Müdürlüğü “2014 yılı içinde personel alımı gerçekleştirmek için çalışmalara başlanmış ve KPSS sonuçları gereğince alım yapılacaktır” şeklinde bir açıklama yapmıştır.

Bugüne kadar geçen süre içerisinde 770 kadrolu zabıt kâtipliği, 90 kadrolu mübaşir alımı yapılacağı duyurulmuştur. Elde dilen bilgilere göre alımlar kısa süre içinde başlayacak ve KPSS sonuçlarına göre hareket edilecektir. Sonular açıklandığında ilgili yerlere başvuru yapmak gerekmektedir.

Adalet Bakanlığına Personel Alımı 2014 Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Emine Bilge Kalafat dedi ki:

    Bende gardiyan olmak istiyorum benim abim de uzman çavuş siirt merkez de bende Abim gibi memur olmak istiyorum lise makine bölümü mezunuyum yaşım 18 tel ***7271376

  2. Emine Bilge Kalafat dedi ki:

    Bende gardiyan olmak istiyorum benim abim de uzman çavuş siirt merkez de bende Abim gibi memur olmak istiyorum lise makine bölümü mezunuyum yaşım 18 üniversiteyi döndüm girebilir sem insalah

  3. sebiha dedi ki:

    adalet bakanlığı personel alımı için sınav düzenleyecek mi düzenleyecekse ne zaman?(kpps puanı70 ve üzeri olanların sınava girebildiğini duymuştum)

Yorum Yaz