7-8 Nisan 2012 AÖF Soruları ve Cevapları

AÖF sınav soruları cevapları 2012 AÖF 7-8 Nisan vize sınav soruları

2012 vize aöf soruları aöf vize soruları  7 nisan aöf soruları

2012 AÖF Ara Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Belli Olacak2012 Yılının ilk vize sınavı olan aöf vize sınavı 7 nisan 2012 günü ve 8 Nisan 2012 günü icra edilecektir. AÖF sınavı için herkes heyecanda. Soruların nasıl olacağı sınavın nasıl geçecek bu tür soruları kafalarda yer bulmaktadır.

2012 AÖF vize sınavından sonra aöf soru ve cevapları anadolu.edu.tr adresinden yayınlandıktan sonra eş zamanlı olarak 7-8 Nisan2012 aöf vize sorular ve cevaplarına www.derszamani.net’ten ulaşabileceksiniz.

AÖF hakkında bazı önemli detaylar; 

AÖF giriş şifrenizi unuttuğunuz zaman nasıl alabilirsiniz.Herhangi bir AÖF bürosundan şahsen başvurarak almak zorundasınız. AÖF sınavı soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir resmi açıklama bulunmaktadır. Ancak 2012 AÖF soruları ve cevaplarının 2 hafta içinde AÖF resmi internet adresinde yayınlanacağı düşünülüyor. 7 Nisan 2012 AÖF soruları hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi yapabilirsiniz. Hangi dersler hakkında ve aöf sorularının zorluk ve kolaylık derecelerinide belirtebilirsiniz.

2012 AÖF vize soruları ve cevapları yayınlandıktan sonra aşağıdaki koşulları yaparak 7-8 nisan aöf soruları ve ceavplarına ulaşabileceksiniz.

2012 AÖF vize soruları cevapları yayınlandıktan sonraki işlemler şöyle;

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr,http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0, 8.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

2012 AÖF vize soruları ve cevapları yayınlandıktan sonra “derszamani.net”ten aracılığıyla erişebileceksiniz. 2012 AÖF soru ve cevapları için yorumlarınızı bekliyoruz.

AÖF sınav soruları cevapları 2012 AÖF 7-8 Nisan vize sınav soruları  2012 vize aöf soruları  aöf vize soruları 7 nisan aöf soruları 8 nisan aöf vize soruları  2012 aöf soru cevapları

AÖF Sınav Soruları ve Cevapları Sınavın Ardından Bu Sayfada .. Sınav Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz…

4 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.